عرضه نرم افزار جدید فروش فروشگاهی از سوی Torex

عرضه نرم افزار جدید فروش فروشگاهی از سوی Torex

همکاران سیستم- شرکت Torex، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‏ افزارهای فروش فروشگاهی (POS) در اروپا از عرضه نرم افزار جدیدی در این حوزه خبر داد. این شرکت اعلام کرده است این نرم افزار که Kachng نام دارد، یک POS تحت HTML۵ و مبتنی بر پردازش ابری است و به کمک یک مرورگر می‌‏توان آن را بر روی فناوری‌های همراهی از قبیل گوشی‏‌های هوشمند، لوح‌های رایانه‌ای و یا سامانه‌های قدیمی فروش فروشگاهی مورد استفاده قرار داد.
به گفته این شرکت ترکیب یک POS تحت HTML۵ با فناوری‌ها و پردازشگرهای همراه برای استفاده خرده فروشان، رستوران‌ها، هتل‌ها، مراکز تفریحی، فروشگاه‌ها و ایستگاه‌های سوخت‏ رسانی بسیار مناسب است. از آنجا که این برنامه مبتنی بر فناوری پردازش ابری است به آسانی قابل دسترس است و استفاده از آن مستلزم سرمایه گذاری خاصی برای خرید سخت افزارهای مربوط به آن نیست. شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف می‌توانند از طریق پهن باندهایی مثل اینترنت، خطوط مخابراتی و شبکه‌های ۳G به خدمات Kachng دست یابند.

این نرم افزار برای شرکت و کسب و کارهای کوچک و متوسطی که نمی‌خواهند هزینه زیادی را صرف خرید کامل خدمات POS کنند، بسیار به صرفه است. شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ‌تر هم می‌توانند از کارایی این نرم افزار برای گسترش خروجی‌های موجود خود و یا حرکت به سوی سرزمین‌های جدید استفاده کنند.

پاول بروم، مدیر ارشد بخش تکنولوژی در شرکت Torex در این باره می‌گوید: «رشد فناوری‌های همراه مزایای زیادی برای شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف به ارمغان آورده است. مادامی که فناوری‌های اطلاعاتی کاربرپسند‌تر می‌شود، ما نیز ناچاریم استفاده از این فناوری‌ها را آسان و ساده کنیم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم این نرم افزار POS را به صورت همراه، مستقل و کاربرپسند ارائه دهیم.»

گفتنی است استفاده از نرم افزارهای فروش فروشگاهی یا POS امکان یکپارچه‌سازی عملیات فروش را از طریق ارسال اطلاعات فروشگاه‌های مختلف به دفتر مرکزی و تهیه گزارشات متمرکز فراهم می‌سازد. این نرم افزار متشکل از برنامه‌های مربوط به حسابداری، موجودی انبار، دریافت و پرداخت است و سازوکار آن بدین شکل است که ‌اطلاعات پایه را از سیستم‌های انبار و خزانه‌داری دریافت کرده و خروجی تراکنش‌های روزانه را به دفتر مرکزی می‌فرستد. این امر منجر به یکپارچگی در تمامی فرایندهای سازمانی می‌شود.

marketwatch