عرضه نرم‌‏افزار ویژه شرکت زوهو برای مدیریت هزینه‏‌های متصدیان فروش شرکت‏‌ها

عرضه نرم‌‏افزار ویژه شرکت زوهو برای مدیریت هزینه‏‌های متصدیان فروش شرکت‏‌ها

همکاران سیستم- شرکت زوهو (Zoho)، یکی از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای کسب و کار برای شرکت‏‌های کوچک و متوسط در آمریکا از عرضه نرم‌‏افزار ویژه‏ای برای مدیریت هزینه‏‌های متصدیان فروش شرکت‏‌ها خبر داده است.
به گزارش وب‏سایت destinationcrm، شرکت زوهو نرم‌‏افزار ویژه‏ای با نام Zoho Expense عرضه کرده است که متصدیان فروش از طریق آن می‏‌توانند هزینه‏‌های خود را بهتر رصد و مدیریت کنند. این نرم‏افزار به متصدیان فروش کمک می‏‌کند در وقت و زمانی که صرف رصد و کنترل هزینه‌‏های خود می‏‌کنند، صرفه‌‏جویی کنند.
این نرم‌‏افزار به کاربران اجازه می‏‌دهد فرایندهای مرتبط با مدیریت مالی خود را به صورت خودکار انجام دهند و زمانی را که قبلاً صرف انجام این فرایندها می‏‌کردند صرف فعالیت‏‌های اصلی فروش کنند. کاربران قادر خواهند بود از رسیدهای خود عکس بگیرند و آنها را به صورت خودکار آنها در سیستم حسابداری خود آپلود کنند و نیازی به وارد کردن داده‏ خاصی نداشته باشند. این نرم‌‏افزار همچنین به مدیران فروش اجازه می‏‌دهد هزینه‏‌های کارکنان زیرمجموعه خود را به شیوه موثرتری مدیریت و تایید کنند. قابلیت دیگر این نرم‏‌افزار این است که اگر یکی از کارکنان از سیاست‏‌های شرکت در زمینه هزینه‌‏ها تخطی کرد، فوراً آن را به اطلاع مدیران فروش می‌‏رساند.
طراحی و عرضه نرم‌‏افزار Expense بخشی از هدف بزرگ‌تر شرکت زوهو برای تولید یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است که در آن همه عناصر و اجزای مورد نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط گنجانده شده است. این شرکت می‏‌کوشد راهکاری عرضه کند که کسب و کارهای کوچک و متوسط به مدد آن از رجوع به نرم‌‏افزارها و راهکارهای مختلف بی‏‌نیاز شوند.