ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

عرضه سیستم امنیتی سیسکو برای اینترنت اشیا

عرضه سیستم امنیتی سیسکو برای اینترنت اشیا

همکاران سیستم- شرکت سیسکو راهکار جدید Threat Defense مخصوص اینترنت اشیا (IoT) را عرضه کرد تا مشکلات امنیتی ساده از جمله تهدیدهای سایبری و عملیات‌های انجام شده در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم اینترنت اشیا را شناسایی و برطرف کند.
به گزارش وب‌سایت Zdnet، به گفته «مارک بلاکمر» مدیر مرکز راهکارهای بازاریابی سیسکو، بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها دستگاه‌های اینترنت اشیا را یک تهدید امنیتی می‌داند و سیسکو با استفاده از مکانیسم‌های امنیتی در این دستگاه‌ها سعی دارد مشکلات مذکور را برطرف کند و به صورت همزمان با کاهش هزینه‌ها بتواند عملکرد بهتری را ارایه دهد.
بلاکمر طی صحبت‌های خود در کنفرانس Cisco Live Las Vegas توضیح داد: «این دستگاه‌ها هم‌اکنون کاملا ایمن هستند و بر این اساس فروشندگان محصولات می‌توانند از آنها در زمینه‌های مختلف استفاده کنند. بر این اساس چه کسی می‌تواند به چنین دستگاه‌هایی حمله کند؟».
او در ادامه گفت: «برای ما در بخش تامین امنیت دستگاه‌ها این است که ما فضای مذکور را مانند خیابان می‌بینیم. بنابراین چه یک بدافزار منتشر شود یا اینکه یک حمله هدفگذاری شده انجام شود، سیستم‌های امنیتی با آنها مقابله می‌کنند.»
سیستم IoT Threat Defense که نخستین بار مارس امسال معرفی شده بود و هم‌اکنون در کنفرانس سالانه Cisco Live به صورت رسمی وارد بازار شد. شبکه گسترده مبتنی بر Cisco TrustSec، سیستم امنیتی پردازش ابری Cisco Umbrella، سیستم محافظت بدافزاری Cisco AMP، فایروال Firepower NGFW سیستم تحلیل شبکه Cisco Stealthwatch، سیستم چشم‌انداز Cisco ISE و سیستم دسترسی از راه دور Cisco AnyConnect را شامل می‌شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *