عرضه رایگان نرم افزار محاسبه حقوق از سوی شرکت اینتوئیت برای کسب و کارهای کوچک

عرضه رایگان نرم افزار محاسبه حقوق از سوی شرکت اینتوئیت برای کسب و کارهای کوچک

همکاران سیستم- شرکت اینتوئیت از عرضه نرم افزار رایگانی خبر داده است که کسب و کارهای کوچک به کمک آن می‌توانند حقوق و دستمزد کارکنان خود را با دقت محاسبه کنند. نرم افزار محاسبه حقوق شرکت اینتوئیت هم اکنون برای نصب بر روی آیفون و آیپد طراحی شده است.
به گزارش وب سایت computerworld، شرکت اینتوئیت برای کسب و کارهای کوچکی که نمی‌خواهند از نرم افزارهای حسابداری پولی استفاده کنند، نرم افزار رایگانی طراحی کرده است که برای محاسبه حقوق و پرداختی کارکنانشان به کار می‌رود. این نرم افزار که Snap Payroll نام دارد پرداختی خالص کارکنان را بر منبای ساعات کاری آن‌ها محاسبه می‌کند و مالیات‌های دولتی و فدرال را نیز به صورت خودکار از آن کم می‌کند.
شرکت اینتوئیت که خود را یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان خدمات محاسبه دستمزد و حقوق در آمریکا می‌داند، هم اکنون حقوق بیش از یک میلیون نفر را در این کشور محاسبه می‌کند. کسب و کارهای کوچک در حال حاضر می‌توانند نرم افزار جدید شرکت اینتوئیت را مستقل از دیگر راهکارهای حسابداری اینتوئیت و به صورت رایگان مورد استفاده قرار دهند.
این نرم افزار علاوه بر محاسبه حقوق کارکنان، کاربران را در جریان همه اشکال مالیاتی دولت قرار می‌دهد و حتی می‌تواند اسناد و فرم‌های مالیاتی را برای کارفرمایان کسب و کارهای کوچک ایمیل کند. این نرم افزار امکان محاسبه دقبق حقوق و مالیات‌ها را نیز به کسب و کارهای کاربر می‌دهد. این قابلیت از این جهت مهم است که براساس گزارش اتاق بازرگانی آمریکا، یکی از هر سه کسب و کار در این کشور به خاطر محاسبه اشتباه حقوق و مالیات مشمول پرداخت جریمه می‌شوند.