عرضه رایگان راهکار مدیریت ارتباط با مشتری برای ابزارهای همراه تحت ویندوز آر تی

همکاران سیستم- شرکت رسکو که یکی از عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار بر روی فناوری‌های همراه است، از عرضه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بر روی ابزارهای همراه تحت ویندوز آر تی خبر داده است.
به گزارش وب سایت seattlepi، رسکو که برای توسعه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت (دینامیک سی آر‌ ام) با این شرکت همکاری می‌کند، گفته نسخه کاملی از این راهکار را بر روی فروشگاه مجازی نرم افزارهای ویندوز (ویندوز استور) عرضه کرده است. به گفته رسکو، این نرم افزار تمامی قابلیت‌های راهکار مدیریت ارتباط با مشتری را داراست که از جمله آن‌ها می‌توان به حالت‌های آفلاین و آنلاین، منو‌ها و ابزارهای مختلف، قابلیت سفارشی‌سازی، ضبط تصاویر و غیره اشاره کرد.
بر اساس این گزارش، شرکت رسکو نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری جدید خود را به صورت رایگان بر روی ویندوز استور عرضه کرده است.
شرکت رسکو که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد در حال حاضر یکی از عرضه کنندگان مطرح راهکارهای کسب و کار برای فناوری‌های همراه است. مهم‌ترین محصول این شرکت پلت فرم «رسکو موبایل سی آر‌ام» است که رسکو نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت را از طریق آن با سیستم عامل‌های اندروید، آی او اس، ویندوز فون، ویندوز ۷، وستا، ویندوز ۸ و ویندوز آر تی سازگار می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی این پلت فرم این است که از فناوری‌های جاوا اسکریپت و HTML۵ پشتیبانی می‌کند و به توسعه دهندگان نرم افزاری اجازه می‌دهد راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری را از طریق فناوری وب توسعه دهند.