عرضه راهکار «مدیریت فرایندهای مشتری» بر روی فناوری‌های همراه

عرضه راهکار «مدیریت فرایندهای مشتری» بر روی فناوری‌های همراه

 همکاران سیستم- شرکت پگا سیستم (Pegasystem) که در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPM) تخصص دارد، اخیراً راهکار مدیریت فرایندهای مشتری (CPM) خود را به قابلیت نصب بر روی فناوری های همراه و قابلیت انطباق با شبکه های اجتماعی مجهز کرده است.

به گزارش وب‌سایت Enterpriseappstoday شرکت پگا سیستم اعلام کرده است قابلیت جدید راهکار نرم افزاری «مدیریت فرایندهای مشتری» سازمان های کاربر را قادر می کند تا خدمات مورد نظر خود را از طریق فناوری های همراه به مشتریانشان عرضه کنند. این قابلیت به مدیران سازمان های کاربر کمک می کند همیشه با کسب و کار خود در ارتباط باشند.

شرکت پگا سیستم همچنین قابلیت های اجتماعی راهکارهای خود را ارتقا بخشیده است. شرکت ها و سازمان های کاربر به کمک این قابلیت ها می توانند فرایندهای مشتریان خود را مستقیماً از طریق شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و لینکدین کنترل کنند.

به گفته استیو کرائوس، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در بخش راهکارهای فرایندهای مشتری شرکت پگا سیستم درباره قابلیت جدید این راهکارها گفته است: « امروزه سازمان ها با رشد انفجارگونه کانال های  و ابزار ارتباطی جدید مواجه هستند و تلاش می کنند حجم فزاینده داده ها و اطلاعات مربوط به مشتریانشان را مدیریت کنند. قابلیت های جدیدی که ما به این راهکارها افزوده ایم می تواند مشتریان را به طور مستقیم به سازمان های عرضه کننده خدمات مرتبط کند. راهکارهای سنتی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مستلزم این است که شرکت های عرضه کننده محتوای این راهکارها را برای هر کانال ارتباطی از نو طراحی کنند. اما شرکت ها و کسب و کارهای مختلف با نرم افزار Pega CPM می توانند فرایند خدمات مشتری خود را یکبار طراحی کنند و سپس آن را در همه کانال ها و ابزار ارتباطی به کار گیرند. در نتیجه، سازمان های کاربر می توانند بازدهی، ثبات و رضایتمندی مشتریان خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند.»

شرکت پگا سیستم اعلام کرده است کاربران می توانند از قابلیت های تحلیلی راهکارهای CPM نیز استفاده کنند. به کمک این راهکارها می توان با گردآوری برخی داده ها ی مهم، رفتار مشتریان را پیش بینی کرد.