عرضه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت بر روی ساعت هوشمند اپل

عرضه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت بر روی ساعت هوشمند اپل

همکاران سیستم- مایکروسافت به کمک یکی از شرکایش، راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (Dynamics CRM) خود را بر روی ساعت هوشمند اپل عرضه کرد.
به گزارش وب‌سایت toptechnews، شرکت مایکروسافت با همکاری شرکت Webfortis راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را در قالب اپلیکیشن ویژه‌ای برای نصب بر روی ساعت هوشمند اپل عرضه کرد. این اپلیکیشن که برای متخصصان امکان پشتیبانی از خدمات مشتری از طریق ساعت هوشمند اپل را فراهم می‌کند، اوایل هفته گذشته در کنفرانس جهانی شرکای مایکروسافت رونمایی شد.
متخصصان خدمات مشتری و مدیریت ارتباط با مشتری به کمک این اپلیکیشن خواهند توانست قبل از ملاقات با مشتری از آخرین وضعیت حساب‌های کاربری خود در پایگاه راهکار CRM مایکروسافت آگاه شوند و از جمله خواهند توانست نسبت به میزان رضایتمندی آنها از محصولات و خدمات خود آگاهی یابند.
شرکت Webfortis همزمان با عرضه این راهکار، رویکرد جدیدی نیز برای تمرکز بر تقاضاهای در حال تغییر مشتریان خود در پیش گرفته است. Webfortis در این رویکرد بر طراحی راهکارهای همراهی تمرکز خواهد کرد که شرکت‌های تجاری از طریق آن به راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری Dynamics و راهکار جلب مشارکت مشتریان (Parature) که هر دو متعلق به مایکروسافت است، دسترسی خواهند داشت.
استفاده از ابزارهای همراه برای دستیابی به راهکارهای خدمات مشتری در میان کسب و کارها پرطرفدار است. بررسی‌های شرکت پژوهشی گارتنر نشان داده است حدود نیمی از متخصصان مدیریت ارتباط با مشتری معتقدند استفاده از ابزارهای همراه برای دسترسی به این راهکارها به افزایش کارایی و بازدهی می‌انجامد.