عرضه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری برای گوشی‏‌های بلک بری

عرضه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری برای گوشی‏‌های بلک بری

همکاران سیستم- شرکت تالیژن (Talygen) که در زمینه تولید اتوماسیون‏‌های مدیریت کسب و کار تخصص دارد، از عرضه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری جدیدی برای پلت‏فرم بلک بری خبر داده است.
به گزارش وب‏‌سایت destinationcrm، شرکت تالیژن نرم‌‏افزار همراه جدیدی برای گوشی‏‌های بلک بری عرضه کرده است که قابلیت‏‌های یک راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را برای کاربران دارا است. این راهکار به شرکت‏‌های کاربر و تیم‏‌های فروش آن‌ها اجازه می‌‏دهد روابط خود با مشتریان بالقوه‌ا‏شان را بهتر مدیریت کنند.
بر اساس این گزارش، راهکار عرضه شده از سوی تالیژن نیازی به نصب ندارد و به طور کامل تحت وب است. این راهکار به آسانی با بسیاری از مرورگرهای اینترنتی مدرن سازگار است و شرکت تالیژن آن را با پلت فرم SaaS (عرضه نرم‏‌افزار در قالب خدمات) خود یکپارچه کرده است.
هارولد ساینی، یکی از مدیران برنامه در شرکت تالیژن در این مورد گفته است: ما تالیژن را به پیشرفته‏‌ترین اتوماسیون مدیریت کسب و کار در این صنعت تبدیل کرده‌‏ایم. شرکت‌‏های تجاری با استفاده از تالیژن می‌‏توانند تمام فرایندهای کسب و کار خود را انجام دهند. این برنامه برای هر سازمان و کسب و کاری، اعم از کوچک و بزرگ یک محصول خیره‏‌کننده است. شما به کمک تالیژن می‌‏توانید تمام امور مربوط به کسب و کار، کارکنان، پیمانکاران و مشتریانتان را مدیریت کنید.
شرکت تالیژن برای گوشی‏‌های تحت آی او اس، اندروید و ویندوز فون نیز راهکارهای کسب و کار زیادی عرضه کرده است. این شرکت حتی محصولاتی را نیز برای استفاده بر روی رایانه‏‌های تحت ویندوز، مک و لینوکس طراحی کرده است.
گفتنی است گوشی‌‏های بلک بری تا چند سال پیش بر‌ترین جایگاه در بازار راهکارهای کسب و کار را به خود اختصاص داده بودند، اما با گسترش بازار گوشی‏‌ها و تبلت‌‏های تحت آی او اس و اندروید این جایگاه را از دست دادند.