عرضه راهکار بازاریابی جدید برای استفاده بهینه از موتورهای جست‌و‌جو

عرضه راهکار بازاریابی جدید برای استفاده بهینه از موتورهای جست‌و‌جو

همکاران سیستم- شرکت سئو وان سرویس (SEO ۱ Services) که در زمینه طراحی راهکارهای استفاده بهینه از موتورهای جستجو در بازاریابی تخصص دارد، اخیراً یک پلت فرم جدید بازاریابی ویژه صنعت مراقبت‌های بهداشتی و درمانی را به بازار عرضه کرده است. این شرکت نام این پلتفرم را سئو وان مدیکال (SEO ۱ Medical) نامیده است.
دست اندرکاران صنعت بهداشت و درمان به کمک پلت فرم جدید سئو وان می‌توانند فعالیت‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود را سهولت ببخشند. پزشکان و دیگر عرضه کنندگان خدمات بهداشتی می‌توانند با استفاده از پلتفرم سئو وان مدیکال از موتورهای جست‌و‌جوگر اینترنتی برای دستیابی به فرصت‌های موجود در این بازار استفاده بهینه کنند.

هم اکنون شرکت‌های زیادی در سراسر جهان تلاش می‌کنند با عرضه راهکارهای گوناگون، به کسب و کارهای مختلف در زمینه استفاده بهینه از موتورهای جست‌و‌جوگر اینترنتی کمک کنند. اما سئو وان جز معدود شرکت‌هایی است که در خدمات خود بر کسب و کارهای بهداشتی و درمانی تمرکز کرده است. این شرکت راهکارهای بازاریابی خود را در قالب سه بسته بندی طلایی، پلاتینیومی و تیتانیومی و با قیمت‌های مختلف به مشتریان عرضه می‌کند.

پلتفرم سئو وان مدیکال دارای قابلیت‌های متنوعی برای استفاده بهینه از موتور جست‌و‌جور گر گوگل، انجام کمپین‌های تبلیغاتی، مدیریت وجهه و اعتبار، مقالات مربوط به بازاریابی و غیره است. شرکت‌های عرضه کننده خدمات و محصولات بهداشتی و سلامتی به کمک این پلت فرم می‌توانند موقیعت خود را در رتبه بندی و نتایج موتور‌های جست‌و‌جوگر اینترنتی معروف ارتقا بخشند.

chron