عرضه خدمات مشتری از سوی شرکت HP برای نرم‌افزارهای اوراکل

عرضه خدمات مشتری از سوی شرکت HP برای نرم‌افزارهای اوراکل

همکاران سیستم- شرکت HP از عرضه خدمات تجربه مشتری برای اپلیکیشن‌های شرکت اوراکل خبر داده است.به گزارش وب‌سایت destinationcrm، شرکت HP اعلام کرده است برای اپلیکیشن‌های شرکت اوراکل بسته ویژه‌ای در حوزه خدمات مشتری دیجیتال عرضه کرده است که به کمک آن می‌توان مشارکت و فعالیت مشتریان در کانال‌های مختلف را ارتقا بخشید. هدف از عرضه این خدمات، ارتقای مدیریت تجربه مشتریان و ارائه تعاملات کاربری یکپارچه در کانال‌های چندگانه‌ای مثل ابزارهای رایانه‌ای و همراه عنوان شده است.

شرکت HP در بیانیه‌ای اعلام کرده است این خدمات فناوری‌های پردازش ابری، داده‌های کلان، همراه و امنیت را به راهکارهای جامع‌تری پیوند خواهد زد و ارتباط بین شرکت‌ها و مشتریانشان را استحکام خواهد بخشید. کسب و کارها به کمک این خدمات خواهند توانست یکپارچه‌سازی نرم‌افزاری با سیستم‌های موجود را افزایش دهند و قابلیت‌های تحلیلی و امنیتی را نیز به آنها بیفزایند و از این طریق خود را با روندهای جاری هماهنگ کنند.

روبرت هیلدن برند، معاون خدمات جهانی اپلیکیشن‌های اوراکل در بخش خدمات کسب و کار شرکت HP نیز در این باره گفته است: مصرف‌کنندگان خواهان برخورداری از یک تجربه شخصی هستند که نیازهای آن‌ها در آن لحاظ شده باشد و مجموعه خدماتی را در اختیار آن‌ها قرار دهد که واقعاً مبتنی بر نیازها و شرایط آن‌ها است. مشتریان ما از طریق این راهکارها خواهند توانست فروش، چابکی و رضایت و حمایت مصرف‌کنندگان محصولات خود را افزایش دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *