عرضه خدمات جدید شرکت اسکرایب برای همگام‌سازی آنلاین راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری

عرضه خدمات جدید شرکت اسکرایب برای همگام‌سازی آنلاین راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری

شرکت اسکرایب که یکی از عرضه‌کنندگان نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در آمریکا است، اعلام کرده در چند روز آینده خدمات جدیدی برای همگام سازی آنلاین محصولات خود را روانه بازار خواهد کرد.

شرکت اسکرایب که خدمات جدید خود را «خدمات همگام سازی آنلاین اسکرایب» (SYS) نامیده است، اعلام کرده که آن را از طریق پلت فرم اسکرایب آنلاین و فناوری پردازش ابری تحویل کاربران خواهد داد. بنا بر اعلام این شرکت، اسکرایب آنلاین انسجام میان‌افزارها را از طریق فناوری پردازش ابری ممکن می‌سازد، بی آنکه از کارایی و عملکرد آن بکاهد.

این خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر اجازه می‌دهد با بهره‌گیری از منابع و فناوری‌های مختلف کار انسجام داده‌های مورد نیاز خود در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری را آسان‌تر انجام دهند. فروشندگان مستقل راهکارهای نرم افزاری نیز با استفاده از خدمات همگام سازی آنلاین اسکرایب می‌توانند سهم خود در بازار نرم‌افزارهای ارتباط با مشتری را تقویت کنند.

اسکرایب خدمات پردازش ابری خود را از طریق پلت فرم آزور (Azure) مایکروسافت ارائه می‌دهد و کاربران را قادر می‌سازد تا داده‌های مربوط به مدیریت ارتباط با مشتریان خود را از منابع مختلفی گردآوری کنند.

این شرکت اخیراً یک نرم‌افزار کاربردی با نام اسپارک (SPARK) را نیز عرضه کرده است که به طراحان راهکارهای نرم افزاری اجازه می‌دهد برای دسترسی به داده‌های مختلفی که در زمینه همگام‌سازی وجود دارد، نرم‌افزارهای کاربردی بیشتری طراحی کنند. عرضه‌کنندگان راهکارهای نرم‌افزاری از طریق این پلت فرم می‌توانند قابلیت همگام‌سازی داده‌ها بین راهکارهای خود و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را ایجاد کنند. این پلت فرم حتی با محیط راهکارهای شرکت SalesForce.com و مایکروسافت دینامیک سازگار است.

zdnet