عرضه ابزار مدیریت جدید مایکروسافت برای Office 365

عرضه ابزار مدیریت جدید مایکروسافت برای Office 365

همکاران سیستم- مایکروسافت عرضه پیش‌نمایش فناوری Planner خود را برای آن دسته از کاربرانی که در برنامه Office 365 First Release ثبت‌نام کرده‌اند، آغاز کرد.

به گزارش وبسایت ZDnet، فناوری Planner که البته با نام اختصاری Highlander هم شناخته می‌شود، نسخه سبک‌شده ابزار مدیریت پروژه مایکروسافت است و به گفته مدیران ارشد مایکروسافت،‌ در قالب یکی از پرتال‌های نسل بعدی Office 365 عرضه می‌شود.

پیش‌نمایش Planner هم‌اکنون برای کاربران First Release که ابزارهای زیر استفاده می‌کنند عرضه شده است: Office 365 Enterprise E1، Office 365 Enterprise E3، Office 365 Enterprise E4، Office 365 Enterprise E5، Office 365 Education، Office 365 Education E3، Office 365 Education E4، Office 365 Business Essentials و Office 365 Business Premium. مدیران شبکه در سازمان‌ها به منظور دریافت پیش‌نمایش Planner می‌بایست این ابزارها را در اختیار داشته باشند.

شرکت مایکروسافت پیش‌بینی کرد طی چند هفته آتی پیش‌نمایش سیستم Planner را برای عموم کاربران که در طرح  First Release‌عضو هستند عرضه کند. مدیران ارشد این شرکت توضیح دادند طی سال ۲۰۱۶ میلادی ویرایش نهایی Planner برای نسخه‌های سازمانی و تحصیلی مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ عرضه می‌شود.

برای آن دسته از کاربرانی که نمی‌دانند Planner چگونه می‌خواهد با مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ سازگار شود، مایکروسافت توضیح داده است که هر برنامه جدید که در Planner ایجاد می‌شود به صورت خودکار در گروه نرم‌افزارهای Office ۳۶۵ هم نسخه مشابه را تهیه می‌کند..