عرضه‌ی نسل جدید سرورهای Dell EMC برای محیط‌های نرم‌افزار-محور

همکاران سیستم- شرکت فناوری Dell EMC سه سرور جدید خود که برای محیط‌های مبتنی بر نرم‌افزار، پیشرفته و با قابلیت محاسبات زیاد طراحی شده‌اند را روانه بازار کرد.
سری جدید سرورهای این شرکت با نام PowerEdge R۶۴۱۵، PowerEdge R۷۴۱۵ و PowerEdge R۷۴۲۵ چهاردهمین نسل از این خانواده سرورها را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد و برای آنها قابلیت‌های جدید در نظر گرفته شده است تا به نیازهای رو به‌ رشد مراکز داده مدرن پاسخ دهد.
به گزارش وب‌سایت itp؛ شرکت Dell EMC توضیح داد این سه سرور جدید به پردازنده AMD EPYC مجهز شده‌اند و پلتفرم‌های در مقیاس بالا را با کاهش تمام هزینه مالکیت در اختیار سازمان‌ها می‌گذارند.
«اشلی گوراخپوروالا» مدیر مرکز توسعه سرور و سیستم‌های زیرساخت Dell EMC در این خصوص گفت: «با روی کار آمدن مراکز داده مدرن، کاربران سازمانی از ما توقع دارند نوآوری‌های بیشتر را برای سرورهای جدید و پرسرعت‌تر در اختیار بگیریم. در حالی که کاربران راهکارهای بیشتر در حوزه اینترنت اشیا را در اختیار می‌گیرند، نیازمند آن هستند تا سیستم‌های پردازشی انعطاف‌پذیر و پیشرفته برای در اختیار داشتن لحظه‌ای اطلاعات را به کار بندند و این سورها به گونه‌ای مهندسی شده‌اند که می‌توانند هزینه‌های کلی مالکیت سرور را به میزان قابل ملاحظه کاهش دهند.»
«فارست نورد» مدیر گروه توسعه مرکز داده و راهکارهای سازمانی مکمل AMD نیز در این خصوص توضیح داد: «بسیار خرسندیم که بار دیگر با شرکت Dell EMC‌ همکاری می‌کنیم و پردازنده‌های AMD EPYC را با آخرین نسل از سرورهای PowerEdge برای کار در مقیاس بالا و کاهش چشمگیر هزینه‌های مالکیت در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهیم».