عرصه نسخه سازمانی Skype مایکروسافت برای اندروید و iOS

عرصه نسخه سازمانی Skype مایکروسافت برای اندروید و iOS

همکاران سیستم- مایکروسافت پیش‌نمایش ابزار ارتباطی Skype for Business را برای دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه کرد تا کاربران سازمانی در این محصولات هم بتوانند از مزایای آن بهره‌مند شوند.به گزارش وبسایت Zdnet، مایکروسافت با اقدام جدید به مدیران IT در سازمان‌ها امکان داد تا از طریق نسخه کنونی نرم‌افزار مذکور برای چهار کاربر  iOS و جهار کاربر اندروید دسترسی‌های لازم برای استفاده از این ابزار را فراهم کنند.
مدیران شبکه نیازمند آن هستند تا تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۱۵ برای استفاده از این ابزار سازمانی اقدام کنند و به عنوان یکی از نخستین گروه آزمون‌کنندگان انتخاب شوند. آن دسته از افرادی که انتخاب شوند، از هفته آینده می‌توانند پیش‌نمایش اولیه Skype for Business برای اندروید و iOS را در اختیار بگیرند.
در نسخه جدید Skype for Business مخصوص اندروید و iOS مایکروسافت محصولات ارتباطی که پیش‌تر با نام Lync شناخته می‌شد را یکپارچه کرد و توضیح داد که این ابزار بخشی از نرم‌افزار Skype for Business محسوب می‌شود.
نسخه نهایی این ابزار ارتباطی سازمانی برای دو سیستم عامل اندروید و iOS اواخر سال جاری میلادی به دست کاربران می‌رسد.
در مطلبی که مقامات مایکروسافت روی وبلاگ رسمی این شرکت منتشر کردند آمده است: «اگر شما روی دستگاه‌های اندروید و iOS از نرم‌افزار Lync ۲۰۱۳ استفاده می‌کنید، اواخر سال جاری میلادی به‌روزرسانی Skype for Business را دریافت خواهید کرد. ابزار موبایلی Skype for Business برای تمام کاربران Lync Server ۲۰۱۳، Skype for Business Server ۲۰۱۵ و Skype for Business Online کار خواهد کرد».
نسخه جدید این ابزار برای اندروید و iOS بخش راهبردی ویژه‌ای در خود جا داده است که برای شماره تلفن‌ها، تماس‌ها و جلسات ملاقات مورد استفاده قرار می‌گیرد و به‌روزرسانی‌هایی برای بخش‌های In-Call و In-Meeting آن انجام می‌شود.