عدم تمایل کسب‌وکارهای جهانی به خرید پلتفرم SAP HANA

عدم تمایل کسب‌وکارهای جهانی به خرید پلتفرم SAP HANA

همکاران سیستم- کسب‌وکارهای کوچک و متوسط که قصد توسعه فعالیت‌های خود را دارند باید از کلان‌داده‌ها، خدمات پردازش ابری و سیستم‌های موبایلی به عنوان یک اهرم کارآمد استفاده کنند.دشرکت SAP در این زمی اعلام کرده است که پلتفورم Hana آن می‌تواند به این دسته از شرکت‌ها برای رسیدن به اهدافشان کمک کند.به گزارش وبسایت Techworld، “بیل مک‌درموت”(Bill McDermott) مدیرعامل SAP طی سخنرانی خود در کنفرانس کسب‌وکارهای کوچک و متوسط این شرکت که در نیویورک برگزار شده بود گفت: «اگر ما بتوانیم توانایی‌های Hana را وارد شرکت‌های کوچک کنیم، می‌توانیم دنیا را تغییر دهیم».
گسترش هرچه بیشتر اینترنت برای اشیا، شرکت‌ها را با سیلی از داده‌ها مواجه می‌کند و در این جریان کسب‌وکارها به روشی نیاز دارند تا بتوانند اطلاعات به‌دست آمده را در سریع‌ترین حالت تحلیل کنند و البته نرم‌افزارهای پیش‌فرض با این سرعت نمی‌توانند نتایج مورد نیاز یاد شده را به‌دست آورند.
مک‌درموت گفت: «بهتر است یک راه مطمئن برای تحلیل این داده‌ها در اختیار داشته باشید. در نهایت همه چیز مبتنی بر خدمات ابری می‌شوند».
با همه این توضیحات گفته می‌شود که شرکت‌ها تمایلی به خرید پلتفرم Hana ندارند. البته کسب‌وکارهای کوچک و متوسط تنها مراکزی نیستند که رغبتی به خرید این ابزار سازمانی نداشته‌اند. بر اساس مطالعه جدیدی که گروه مشتریان آمریکایی شرکت SAP انجام داده است، زمانی که از مدیران در مورد خرید پلتفرم Hana توسط شرکت آن‌ها سوال شد ۵۵ درصد از ۳۷۷ شرکت کننده پاسخ دادند که این محصول را تهیه نکرده‌اند، ۴۰ درصد توضیح دادند که Hana را خریده‌اند و ۵ درصد هم گفته‌اند که اطلاعاتی در این زمینه ندارند.
از بین سازمان‌هایی که پلتفرم Hana را خریداری نکرده‌اند ۷۵ درصد توضیح دادند کاربری ویژه‌ای در این نرم‌افزار نمی‌بینند که با قیمت آن تناسب داشته باشد.
شرکت SAP این روزها می‌کوشد فروش Hana را در بازار جهانی افزایش دهد و در این راستا طی ماه اکتبر اعلام کرد تمامی برنامه‌ها، خدمات و سیاست‌های خود را هماهنگ می‌کند تا فروش Hana آسان‌تر شود.