طرح جدید گوگل برای کمک به توسعه‌گران اندرویدی

طرح جدید گوگل برای کمک به توسعه‌گران اندرویدی

همکاران سیستم – گوگل برای کمک به توسعه‌گران برنامه‌های اندرویدی، طرح جدیدی به نام Agency Program ارائه کرده است.  به گزارش وب‌سایت Techcrunch و بنا به گفته یک سخنگوی گوگل، این طرح به دنبال ارائه خدمات ویژه به آن دسته از آژانس‌ها و سازمان‌هایی است که آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند و در ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی عملکردی عالی از خود نشان داده‌اند. 

در واقع این طرح ابتکاری قصد دارد سازمان‌هایی را که خود گوگل آنها را جزو بهترین‌ها می‌داند و از فناوری‌های این کمپانی نیز استفاده می‌کنند، به نوعی برجسته نموده و کمک‌های ویژه‌‌ای به آنان اعطا نماید.  

اگر چه در این طرح، تمرکز اصلی بر روی آندروید است ولی Agency Program از توسعه‌گرانی که با دیگر برنامه‌های وب کار می‌کنند نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد. 

Uttam Kumar Tripathi مدیر جهانی این برنامه می‌گوید Agency Program یکی از اقدامات تیم Developer Relations گوگل برای برقراری همکاری نزدیک با آژانس‌های توسعه‌گر در سراسر جهان و کمک به آنها برای خلق تجربه کاربری با کیفیت بالا است.

گوگل آژانس‌های مورد تایید خود را با راهکارهایی همچون ارائه آموزش‌های شخصی، محتواهای اختصاصی، اولویت پشتیبانی و دسترسی به تیم Developer Relations گوگل مورد حمایت قرار می‌دهد. 

بر اساس این گزارش، از زمانی که گوگل در ماه دسامبر و برای نخستین بار از Agency Program سخن به میان آورد، تا کنون در مجموع ۱۳ آژانس در هند، روسیه، انگلیس و آمریکا توسط گوگل واجد شرایط تشخیص داده شده است.

این آژانس‌ها با استارت‌آپ‌ها و مشتریان شرکت‌های بزرگ همکاری دارند.