طرح آزمایش Office مایکروسافت راه‌اندازی شد

طرح آزمایش Office مایکروسافت راه‌اندازی شد

همکاران سیستم- طرح Office Insider مشترکانی را از سرویس‌های Office 365 Home، Office ۳۶۵ Personal و Office 365 University شامل می‌شود که قصد دارند مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۶ مخصوص ویندوز را پیش از عرضه نسخه نهایی آزمایش کنند.
صفحه مخصوص Office Insider روی سایت اینترنتی مایکروسافت اعلام کرد نسخه‌های آزمایشی مبتنی بر این طرح برای گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی مبتنی بر سیستم عامل اندروید نیز ارایه می‌شوند که مرکز Office Insider for Android آنها را عرضه خواهد کرد.
نسخه‌های آزمایشی این طرح مخصوص دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایلی از طریق طرح Windows Insider قابل دسترسی هستند.
همچنین گفته شده است طی چند ماه آینده طرح Office Insider برای آن دسته از کاربرانی که ابزار کاربردی Office ۳۶۵ را روی رایانه‌های مک استفاده می‌کنند نیز باز خواهد شد.
شرکت مایکروسافت طرح Office Insider را از کشور آمریکا آغاز کرده است. سخنگوی این شرکت توضیح داد قرار است طی چند روز تا چند هفته آتی این طرح به صورت جامع برای همه کاربران جهانی ارائه شود.
طرح Office Insider با طرح مخصوص آزمایش سیستم عامل مایکروسافت موسوم به Windows Insider اندکی متفاوت است. به گفته مدیران مایکروسافت، بر اساس این طرح قابلیت‌ها و نرم‌افزارهایی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که قرار است نسخه نهایی آنها بین یک تا سه هفته بعد به صورت عمومی عرضه شود.