شکل ظاهری یاهو تغییر کرد

شکل ظاهری یاهو تغییر کرد

همکاران سیستم- صفحه نخست پورتال اینترنتی یاهو بار دیگر با تغییرات عمده و اساسی مواجه شد که این اتفاق زیر نظر «ماریسا مِیر» (Marissa Mayer) مدیرعامل این شرکت صورت گرفت.
به گزارش وب سایت pcworld، میر با این اقدام سعی کرد میزان سازگاری یاهو که محبوبیت آن بسیار از دست رفته است را با مخاطبان افزایش دهد. طبق گزارش منتشر شده از سوی یاهو، در مرحله نخست کاربران آمریکایی از چهارشنبه هفته گذشته با صفحه جدید یاهو مواجه شده‌اند و این سایت را در قالب جدید در اختیار گرفته‌اند.
میر برای سایت‌های اینترنتی موفق، شخصی ناآشنا محسوب نمی‌شود و از تابستان گذشته پس از سال‌های طولانی کار کردن در گوگل به عنوان مدیر یاهو فعالیت خود را آغاز کرده است.
ویرایش جدید پورتال یاهو فقط برای سازگاری هر چه بیشتر با سلیقه کاربران ارایه شده است. شما می‌توانید آن دسته از مقالاتی که دوستانتان پیشنهاد کرده‌اند را مطالعه کنید و در عین حال بخش مربوط به تاریخ تولد دوستانتان را هم برای تبریک به‌موقع به آن‌ها فعال نمایید.
شما همچنین با این نسخه جدید یاهو می‌توانید بخش تنظیمات سایت را بر اساس سلیقه شخصی ترتیب دهید تا برای شما سیستم اعلام وضعیت آب و هوایی یا سایت Flickr برای نمایش تصاویر مورد علاقه‌تان آسان‌تر در اختیارتان باشد.
مدیرعامل یاهو در وبلاگ رسمی این شرکت خبر طراحی جدید یاهو را اعلام کرد و توضیح داد که این سایت جدید متناسب با رایانه‌های لوحی و گوشی‌های هوشمند طراحی شده است.
اگر شما هم بعد از باز کردن سایت یاهو همچنان با نسخه قبلی آن مواجه شده‌اید، باید گفت که طی چند روز آتی شکل ظاهری این سایت برای شما هم تغییر خواهد کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *