شرکت Workday فناوری امضای دیجیتال را به راهکار مدیریت سرمایه‏‌های انسانی خود وارد می‏‌کند

شرکت Workday فناوری امضای دیجیتال را به راهکار مدیریت سرمایه‏‌های انسانی خود وارد می‏‌کند

همکاران سیستم- شرکت ادوبی (Adobe) قصد دارد به شرکت Workday کمک کند تا راهکارهای سیستم مدیریت سرمایه‌‏های انسانی خود را ارتقا بخشد.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت Workday که یکی از مهمترین عرضه‌‏کنندگان راهکارهای مدیریت منابع و سرمایه‏‌های انسانی است قصد دارد به کمک شرکت ادوبی قابلیت راهکارهای خود در این حوزه را ارتقا دهد. این همکاری قرار است به یکپارچه‏‌سازی راهکار مدیریت سرمایه‌‏های انسانی شرکت Workday با راهکار امضای دیجیتال EchoSign شرکت ادوبی بینجامد. هدف از این یکپارچه‏‌سازی این است که کسب و کارها و کارکنان آنها به ابزارهای دیجیتال ویژه‌ای مجهز شوند که می‌‏تواند فرایندهای استخدام و جذب نیرو را سهولت بخشد.
بر اساس این گزارش، EchoSign یک راهکار امضای دیجیتال است که در اصل متعلق به شرکتی با همین نام است و شرکت ادوبی آن را در سال ۲۰۱۱ خریداری کرد. ادوبی این راهکار را با نرم‏‌افزارها و اپ‏‌های شرکت سیلزفورس نیز یکپارچه کرده است. ظاهراً قرار است محصول مشترک ادوبی و شرکت Workday نیز از نیمه دوم سال آینده میلادی وارد بازار شود.
دونا موریس، یکی از معاونین شرکت ادوبی درباره اهمیت استفاده از این راهکار در حوزه مدیریت سرمایه‏‌های انسانی گفته است: آمارها نشان می‌‏دهد که فقط در آمریکا، بیکاری بیش از چهار سال است روند کاهشی به خود گرفته است و من امیدوارم این روند همچنان تداوم داشته باشد، چرا که در نهایت به ایجاد رقابت بر سر جذب استعدادهای انسانی خواهد انجامید. برخی پژوهش‌‏ها نشان می‏‌دهد که ۱۰ درصد نیروهایی که داوطلب استخدام هستند در عرض ۱۰ روز از صحنه بازار استخدام محو می‏‌شوند. وانگهی، کندی تصمیم‏‌گیری کارفرمایان در این خصوص می‌‏تواند باعث افزایش هزینه‌‏های آنها شود. از این رو ضروری است که تیمی که مسئول آموزش فرایندهای جذب نیرو است به تمام مزیت‏‌های ممکن دسترسی داشته باشد تا بتواند فرایند جذب استعدادهایی را که برای پیشبرد کسب و کار آنها لازم است، تضمین کند.