شرکت Workday راهکارهای تحلیلی ویژه‌ای برای مدیران منابع انسانی عرضه می‌کند

شرکت Workday راهکارهای تحلیلی ویژه‌ای برای مدیران منابع انسانی عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت Workday، یکی از عرضه‌کنندگان راهکارهای مدیریت منابع انسانی قصد دارد نرم‌افزارهای تحلیلی ویژه‌ای برای کسانی که در حوزه مدیریت منابع انسانی و مدیریت امور مالی فعالیت می‌کنند، عرضه کند.
به گزارش وب‌سایت pcworld، شرکت Workday قصد دارد راهکارهای تحلیلی ویژه‌ای طراحی کند تا متخصصان مدیریت منابع انسانی و مدیریت امور مالی بتوانند مستعدترین نیروهای انسانی مورد نیاز خود را به راحتی جذب کنند و تصمیمات خود را بر پایه پیش‌بینی‌های دقیق‌تری اتخاذ کنند.

دان بک، معاون بخش محصولات فناورانه در شرکت Workday درباره اهمیت این راهکارها گفته است: اگر شرکت Netfix می‌تواند فیلمی را که شما بعداً تصمیم دارید تماشا کنید، پیش‌بینی کند، ما نیز قادریم به مدیران منابع انسانی بگوییم که کدام بخش از نیروهای کارآمد و مستعد آن‌ها قصد دارند شرکت محل کار خود را ترک کنند. ما همچنین می‌توانیم پیشنهادات و توصیه‌هایی را برای حفظ این نیروها ارائه کنیم.

بر اساس این گزارش، راهکارهای تحلیلی این شرکت که در قالب مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها عرضه خواهد شد Insight نام دارد که حاصل خرید شرکت نوپای Identified است. این شرکت نوپا که در حوزه تحلیل‌گرها و راهکارهای پیش‌بینی‌کننده تخصص دارد در اوایل سال جاری میلادی به مالکیت شرکت Workday درآمد. این اپلیکیشن‌ها قادر خواهند بود داده‌هایی را که توسط شرکت Workday و یا شرکت‌های طرف ثالث گردآوری شده‌اند مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. این راهکارها با ماژول‌های اصلی شرکت Workday در حوزه مدیریت منابع انسانی و امور مالی نیز یکپارچه شده‌اند.

ظاهراً قرار است عرضه و اعلام قیمت این نرم‌افزارها در سال آینده میلادی انجام شود.