شرکت SugarCRM راهکارهای همراه خود را ارتقا می‌‏دهد

شرکت SugarCRM راهکارهای همراه خود را ارتقا می‌‏دهد

همکاران سیستم- شرکت شوگرسی‏آراِم (SugarCRM)، یکی از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای مدیریت کسب و کار از خرید شرکت نوپای Stitch خبر داده است.
به گزارش وب‏سایت zdnet، شرکت SugarCRM اقدام به خرید شرکت استیچ، یکی از عرضه‏‌کنندگان راهکارهای همراه برای متصدیان فروش کرده است. شرکت استیچ اپلیکیشن ویژه‌‏ای طراحی کرده است که در واقع یک دستیار دیجیتال همراه برای متصدیان فروش است. این اپلیکیشن به متصدیان فروش کمک می‏‌کند با تجزیه و تحلیل اطلاعات موجود در اسناد ذخیره شده در پایگاه‏‌های ذخیرش ابری به بینش دقیق‌‏تری درباره مشتریان خود دست یابند.
شرکت SugarCRMکه خود یکی از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای CRM منبع باز است قصد دارد از این شرکت برای تقویت راهکارهای همراه خود استفاده کند. این شرکت اعلام کرده است قابلیت‏‌های اپلیکیشن‏ شرکت Stitch را به نسخه‏‌های بعدی محصولات خود خواهد افزود. کارکنان و متخصصان شرکت Stitch نیز به شرکت SugarCRM خواهند پیوست و تخصص‌‏های مورد نیاز این شرکت را تامین خواهند کرد.
گفتنی است شرکت استچ در سال ۲۰۱۳ و توسط چند نفر از مدیران شرکت سیلزفورس که در بازار راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری با شرکت SugarCRM رقابت می‏‌کند، تاسیس شده است.