شرکت SAP دوره پشتیبانی نرم‌افزارهای غیر ابری خود را تمدید کرد

شرکت SAP دوره پشتیبانی نرم‌افزارهای غیر ابری خود را تمدید کرد

همکاران سیستم- شرکت آلمانی SAP اعلام کرده است دوره پشتیبانی از نرم‌افزارهای کسب و کار خود را برای مدت قابل توجهی تمدید کرده است و هزینه خدمات پشتیبانی خود را نیز ثابت نگه دارد.
به گزارش وب‌سایت pcworld، شرکت SAP می‌کوشد به یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کنندگان محصولات پردازش ابری در حوزه راهکارهای کسب و کار تبدیل شود، اما بخش زیادی از مشتریان این شرکت از نرم‌افزارهای غیرابری این شرکت استفاده می‌کنند و بخش قابل توجهی از آن‌ها نیز قصد استفاده از فناوری‌های پردازش ابری را ندارند. همین امر شرکت SAP را واداشته است دوره پشتیبانی از یکی از محصولات نرم‌افزاری و غیر ابری خود به نام Business Suite ۷  را تا سال ۲۰۲۵ میلادی تمدید کند و هزینه خدمات پشتیبانی Enterprise Support را برای مشتریان جدید خود تا آن زمان ثابت نگه دارد.

 هزینه این خدمات تا آن زمان معادل ۲۲ درصد از کل قیمت خرید مجوز این محصول نرم‌افزاری خواهد بود. شرکت SAP همچنین اعلام کرده است حداقل تا سال ۲۰۲۰ قصد ندارد هزینه خدمات پشتیبانی مشتریان فعلی خود را بر منبای نرخ تورم افزایش دهد.

جنز برنوتات، یکی از معاونان SAP، این شرکت می‌کوشد مشتریان خود را به استفاده از راهکارهای پردازش ابری تشویق کند، اما در عین حال می‌خواهد به آن‌ها حق انتخاب بدهد. هم‌اکنون بخشی از مشتریان SAP تصمیم گرفته‌اند بسته نرم‌افزاری Business Suite ۷  را بر روی پایگاه پردازش ابری هانا (Hana) مورد استفاده قرار دهند. بخش دیگری نیز می‌خواهند این نرم‌افزارها را بر روی پایگاه‌های داده دیگری مورد استفاده قرار دهند.