شرکت SAP برای کاربران ERP خود راهکاری شبه iCloud ارائه می‌دهد

شرکت SAP برای کاربران ERP خود راهکاری شبه iCloud ارائه می‌دهد

همکاران سیستم- کاربران راهکارهای نرم افزاری برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) شرکت SAP به زودی ‪ از فناوری جدید این شرکت بهره‌مند خواهند شد. اولیور باسمن، مدیر ارشد بخش روابط عمومی این شرکت از طرح ایجاد یک واحد ذخیره سازی داده ها خبر داد که مشابه فناوری محبوب  آی کلود شرکت اپل است

 وی در مصاحبه ای با V3 خاطر نشان کرد که ابزار اپلیکیشن مانند «mobile dropbox» به طور حتم تجربه‌ای ویژه برای مشتریان نرم افزار ERP به ارمغان خواهد آورد.

 وی همچنین گفت: چنین محصولی به شرکت‌ها امکان می‌دهد از محل دقیق ذخیره شدن اطلاعات خود با خبر باشند چرا که طی سال‌های آتی قانونگذاری‌های مربوط به جایگاه جغرافیایی اطلاعات اهمیت خواهد یافت.

 باسمن همچنین اظهار داشت که بازخورد مشتریان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و شرکت به استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر توییتر ادامه می‌دهد تا به این طریق از چگونگی عملکرد این نرم افزار جدید اطلاع یابد.

 استیو لوکاس، مدیر عامل تحلیل‌های کسب و کار شرکت SAP نیز اخیرا اعلام کرد که «تجزیه و تحلیل» قابلیت دیگری است که بسیاری از مشتریان به زودی، قرار دادن آن را در نرم افزار ERP خود تقاضا می‌کنند.

 

codestone