شرکت Sage راهکارهای CRM و ERP خود را برای شرکت‌های کوچک و متوسط ترکیب کرد

شرکت Sage راهکارهای CRM و ERP خود را برای شرکت‌های کوچک و متوسط ترکیب کرد

همکاران سیستم- شرکت Sage، یکی از عرضه‌کنندگان مطرح راهکارهای کسب و کار در آمریکا اخیراٌ اعلام کرده است دو راهکار خود در حوزه برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) و نرم افزار CRM را با هم یکپارچه کرده است. به گزارش وبسایت destinationcrm، شرکت Sage از یکپارچه‌سازی دو محصول خود در حوزه برنامه‌ریزی منابع سازمانی و مدیریت ارتباط با مشتری خبر داده و اظهار امیدواری کرده است این کار باعث شود کسب و کارهای کوچک و متوسط بتوانند با سهولت بیشتری اطلاعات و داده‌های خود را مدیریت کنند و بینش جامع‌تری نسبت به مشتریان خود به دست آورند. ترکیب این دو محصول که به ترتیب ERP X3 و Sage CRM نام دارد به کسب و کارهای کاربر اجازه خواهد داد اطلاعات و داده‌های خود را به صورت یکجا مدیریت کنند و نیازی به ذخیره دوباره آن‌ها در کانال‌های مختلف نداشته باشند.

یکپارچه‌سازی این دو محصول همچنین به کسب و کارها اجازه خواهد دارد تعامل موثرتری با مشتریان خود داشته باشند. شرکت Sage که راهکارهای کسب و کار خود را عمدتاً برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عرضه می‌کند، یکپارچه‌سازی این دو محصول را اقدامی در راستای تعهد خود نسبت به مقوله تجربه مشتری اعلام کرده است. دوگ لِبان، معاون ارشد بخش بازاریابی و مدیریت محصول در شرکت Sage در این باره گفته است: ترکیب دو راهکار ERP X3 و Sage CRM باعث خواهد شد شرکت‌ها درک روشن‌تری از کسب و کار خود داشته باشند. این کار تیم‌های حسابداری، عملیات، فروش، بازاریابی و خدمات مشتری را قادر خواهد کرد دید یکسان و جامع‌تری نسبت به ارتباط با مشتریان خود داشته باشند و بتوانند زمینه را برای عرضه یک تجربه مشتری قوی فراهم کنند.

شرکت Sage اقدام خود در این زمینه را به نتایج مطالعه‌ای مستند کرده است که بر اساس آن ۷۹ درصد سازمان‌ها نسبت به ترکیب و یکپارچه‌سازی راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه‌ریزی منابع سازمانی اظهار علاقه کرده‌اند.