شرکت IBM خدمات ایمیلی جدیدی برای کسب و کارها عرضه کرد

شرکت IBM خدمات ایمیلی جدیدی برای کسب و کارها عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت IBM از عرضه خدمات ایمیلی جدیدی برای کسب و کارها خبر داده است که با شبکه‌های اجتماعی، فناوری‌های اشتراک فایل و ابزارهای تحلیلی یکپارچه شده است.به گزارش وب‌سایت reuters، شرکت IBM ایمیل جدیدی عرضه کرده است که کسب و کارها و شرکت‌های تجاری با استفاده از آن خواهند توانست درک بهتری از رفتار کاربران داشته باشند و همچنین قادر خواهند بود تعاملات آن‌ها با همکاران خود را پیش‌بینی کنند. این خدمات ایمیلی با فناوری شبکه‌های اجتماعی، ابزارهای اشتراک فایل و تحلیل‌گرهای داده یکپارچه شده است.

بر اساس این گزارش، عرضه این خدمات در راستای راهبردی صورت گرفته است که IBM به کمک آن می‌کوشد تمرکز خود بر محصولات سخت‌افزاری را کاهش دهد و در مقابل به عرضه‌کننده مطرح راهکارهای پردازش ابری و تحلیل داده تبدیل شود.

خدمات ایمیلی جدید این شرکت IBM Verse نام دارد. در این ایمیل از یک دستیار شخصی استفاده شده است که قادر است رفتار کاربران را درک کند و با الگوبرداری از تعاملات قبلی کاربر پیش‌نویس پاسخ به ایمیل‌های دریافتی جدید را تهیه کند. این راهکار به کاربران اجازه می‌دهد محتوای ایمیل‌ها را به صورت پست‌هایی بر روی وبلاگ و یا شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند. رابط کاربری این ایمیل نیز بر مبنای تماس‌های مکرر کاربران تعریف می‌شود و فهرستی از آدرس‌های پراستفاده را برای دسترسی سریع در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

شرکت IBM در حال حاضر دارای خدمات ایمیلی ویژه‌ای برای کسب و کارها است که Notes نام دارد و در حال حاضر مورد استفاده ۲۵ هزار شرکت در سراسر جهان قرار گرفته است. حدود ۵۰ هزار شرکت نیز از پلت‌فرم اجتماعی این شرکت که IBM Connections نام دارد استفاده می‌کنند.

شرکت IBM اظهار امیدواری کرده است بتواند با خدمات ایمیلی Verse را جایگزین خدمات ایمیلی Outlook مایکروسافت در میان کسب و  کارها کند.