شرکت HP چارچوب نرم‌افزاری جدیدی برای طراحی اپلیکیشن‌های کسب و کار عرضه کرد

شرکت HP چارچوب نرم‌افزاری جدیدی برای طراحی اپلیکیشن‌های کسب و کار عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت HP چارچوب نرم‌افزاری منبع باز جدیدی برای توسعه اپلیکیشن‌های کسب و کار عرضه کرده است.
به گزارش وب‌سایت theinquirer، شرکت HP از عرضه چارچوب نرم‌افزاری منبع باز جدیدی خبر داده است که توسعه‌دهندگان نرم‌افزار به کمک آن می‌توانند اپلیکیشن‌های کسب و کار را با رابط‌های کاربری شبیه نرم‌افزارهای مصرفی طراحی کنند. این چارچوب نرم‌افزاری Groomet نام دارد.
مارتین فینک، یکی از مدیران شرکت HP در این باره گفته است این چارچوب نرم‌افزار در دسترس همه کسانی خواهد بود که می‌کوشند تجربه کاربری پایداری به اپلیکیشن‌های کسب و کار ببخشند. سهمی که شرکت HP در صنعت آی تی ایفا کرده است این است که چارچوبی با قابلیت‌های مصرفی و دارای تجربه کاربری کسب و کار عرضه کرده است که همه می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند.
فینک گفته است چارچوب Grommet مجموعه‌ای از فناوری‌هایی است که به کمک آن می‌توان اپلیکیشن‌هایی با رابط کاربری مصرفی طراحی کرد، اپلیکیشن‌هایی که رابط کاربری آشنا و شناخته‌شده‌ای دارند و همه افراد با آن آشنا هستند. استفاده از این چارچوب یکپارچگی خاصی به تجربه کاربری اپلیکیشن‌های کسب و کار می‌بخشد، حتی اگر این اپلیکیشن‌ها توسط تیم‌های متفاوتی طراحی شده باشد.
فینک گفته است این چارچوب نرم‌افزاری در واقع حاصل تلاش HP برای حل و فصل گله و شکایت‌هایی است که از سوی مشتریان این شرکت درباره عدم یکپارچگی و ناسازگاری محصولات مختلف مطرح شده است.