شرکت HP اپ استور ویژه‌ای برای شبکه‌های تحت نرم‌افزار راه‌اندازی کرد

شرکت HP اپ استور ویژه‌ای برای شبکه‌های تحت نرم‌افزار راه‌اندازی کرد

همکاران سیستم- شرکت HP اپ استور ویژه‌ای برای نرم‌افزارهای سازگار با فناوری شبکه‌بندی تحت نرم‌افزار راه‌اندازی کرده است.
به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت HP اپ استور جدیدی با نام HP SDN App Store راه‌اندازی کرده است که شرکت‌هایی که از زیرساختارهای شبکه‌های تحت نرم‌افزار این شرکت استفاده می‌کنند می‌توانند نرم‌افزارهای سازگار با این فناوری را از آنجا خریداری و دانلود کنند. این نرم‌افزارها توسط HP و شرکای این شرکت تولید خواهد شد.

شرکت پژوهشی آی دی سی چندی قبل پیش‌بینی کرد بازار نرم‌افزارهای سازگار با فناوری شبکه‌های تحت نرم‌افزار (SDN) از یک میلیارد دلار فراتر خواهد رفت. این فناوری نسخه‌های مجازی از زیرساخت‌های شبکه به دست می‌دهد و پیکره‌بندی و مدیریت آن را آسان‌تر می‌کند.

شرکت HP نرم‌افزارهای موجود در این اپ استور را به چهار بخش تقسیم کرده است: نرم‌افزار HP Circle که توسط شرکت HP تولید شده است؛ نرم‌افزارهای Premium Circle که توسط این شرکت و شرکای آن تولید شده است؛ نرم‌افزارهای Partner Circle که توسط شرکای HP تولید شده است اما به تأیید این شرکت رسیده است؛ و بالاخره، بخش Community Circle که شامل نرم‌افزارهای منبع‌باز است.

این اپ‌استور در حال حاضر با ۸ نرم‌افزار راه‌اندازی شده است که دو تای آن‌ها توسط HP و شش تای دیگری توسط شرکای این شرکت تولید شده است.

شرکت HP اعلام کرده است این اپ‌استور از روز یکم نوامبر سال جاری قابل دسترسی خواهد بود.