شرکت Actuate فناوری ساعت‌های هوشمند را به دنیای کسب و کارها می‌برد

شرکت Actuate فناوری ساعت‌های هوشمند را به دنیای کسب و کارها می‌برد

همکاران سیستم- ساعت هوشمند فناوری جدیدی در حوزه ابزارهای مصرفی است و هنوز بسیاری با آن آشنا نیستند، اما برخی شرکت‌ها از هم‌اکنون تلاش می‌کنند این فناوری را وارد دنیای کسب و کارها کنند.

به گزارش وب‌سایت zdnet، برخی از شرکت‌های تجاری تلاش می‌کنند فناوری ساعت‌های هوشمند را وارد دنیای کسب و کارها کنند و به‌ویژه آن را با فناوری داده‌های کلان و هوشمندی تجاری یکپارچه کنند. شرکت Actuate، یکی از عرضه‌کنندگان راهکارهای هوشمندی تجاری از جمله این شرکت‌ها است. این شرکت اخیراً یکی از محصولات اصلی خود در حوزه هوشمندی تجاری را که BIRT نام دارد برای استفاده بر روی ابزارهای همراهی مثل گوشی‌های اندرویدی عرضه کرده است. این شرکت همچنین از عرضه رابط برنامه‌نویسی خاصی خبر داده است که به کمک آن می‌توان این نرم‌افزار هوشمندی تجاری را بر روی فناوری‌های پوشیدنی تحت اندروید مثل ساعت‌های هوشمند پیاده کرد.

این شرکت نمونه‌ای از کاربردهای این رابط برنامه‌نویسی را به نمایش گذاشته است که در آن داده‌هایی که بر روی صفحه نمایش داشبورد یک خودرو تولید شده است به ساعت هوشمند کاربر و از آنجا نیز به یک اپلیکیشن عمومی‌تر منتقل شده است.

شرکت Actuate معتقد است فناوری اینترنت برای همه چیز یا اینترنت اشیا (IoT) یکی از فناوری‌های مهم و روبه رشد کنونی است. به همین دلیل، این شرکت قابلیت‌های جدیدی به پایگاه (iHub) نسخه جدید راهکار هوشمندی تجاری BIRT  خود افزوده است که تیم‌های توسعه نرم‌افزاری به کمک آن می‌توانند فرایند ایجاد و استفاده از اپلیکیشن‌های همراه و تحت وب را سهولت بخشند و محتواهای راهکارهای هوشمندی تجاری BIRT را ضمیمه آن‌ها کنند.