شرکت کِست سافت ویر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط راهکار مدیریت از راه دور عرضه می‌کند

شرکت کِست سافت ویر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط راهکار مدیریت از راه دور عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت کِست سافت ویر (Quest Software) که در زمینه ارائه راهکارهای مدیریتی در دنیای آی تی تخصص دارد، اعلام کرد است نسخه جدیدی از پلت فرم مدیریت از را دور خود را که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و عرضه کنندگان خدمات مدیریتی طراحی شده، روانه بازار کرده است.
به گزارش وب سایت eweek این راهکار که PacketTrap MSP 6.2 نام دارد به عرضه کنندگان خدمات مدیریتی اجازه می‌دهد از راه دور به فرایندهای تجاری مدیریتی مختلف مثل مدیریت تکنیسین‌ها، برنامه ریزی شغلی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت درخواست‌ها و مدیریت صورت حساب‌ها و فاکتور‌ها دسترسی داشته باشند.
این راهکار در واقع از ترکیب یک سرور، یک برنامه کاربردی و یک راهکار مدیریت شبکه تشکیل شده است که به شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر اجازه می‌دهد از راه دور به محیط شبکه و داده‌های کسب و کارهای مشتری خود دسترسی داشته باشند.

شرکت کِست سافت ویر در عرضه نسخه جدید این راهکار آن را با راهکار اتوماسیون خدمات حرفه‌ای خود یکپارچه کرده است. یکپارچگی این دو راهکار کسب و کار به شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر کمک می‌کند خدمات مشتری خود را بهبود بخشند، چرخه مدیریت صورت حساب‌ها را کوتاه کنند و آن‌ها را با دقت و سرعت بیشتری آماده کنند.

راهکار شرکت کست سافت ویر برای مدیریت از راه دور با سیستم‌ها و راهکارهای شرکت‌های دیگر نیز یکپارچه شده است. این نرم افزار با کنترلگرهای بی‌سیم شرکت سیسکو و سیستم مدیریت خدمات مشتری آوایا (Avaya) از طریق آی پی رایانه‌های مشتریان یکپارچه شده است.
شرکت کست سافت ویر این راهکار را در اوایل ماه جاری میلادی و مدتی پس از آن وارد بازار کرد که شرکت بلوفولدر (blueFolder) را خریداری کرد. شرکت بلوفولدر در زمینه طراحی و عرضه راهکارهای مدیریت خدمات شغلی و حرفه‌ای فعالیت می‌کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *