شرکت کلینر سرمایه گذاری بر روی نسخه‌های همراه نرم افزارهای کسب و کار را افزایش می‌دهد

شرکت کلینر سرمایه گذاری بر روی نسخه‌های همراه نرم افزارهای کسب و کار را افزایش می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت کلینر قصد دارد سرمایه گذاری‌های خود بر روی نرم افزارهای همراه را که مورد استفاده کسب و کار‌ها است، گسترش دهد. این شرکت همچنین می‌کوشد بر روی فناوری‌هایی سرمایه گذاری کند که کاربران به کمک آن‌ها می‌توانند از راه دور سخت افزار‌ها و نرم افزارهای شرکت یا سازمان متبوع خود را کنترل کنند.
به گزارش وب سایت businessweek، شرکت کلینر پرکینز (Kleiner Perkins) که در هجده ماه گذشته حدود ۱۰۰ میلیون دلار در این دو حوزه‌ی نرم افزاری سرمایه گذاری کرده است، قصد دارد این سرمایه گذاری را در ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده به دو برابر افزایش دهد. کلینتر یک شرکت سرمایه گذاری است که بیشتر وارد حوزه‌های پرمخاطره‌ای می‌شود که هم احتمال کسب سود زیاد در آن‌ها وجود دارد و هم احتمال ضرر و زیان‌های هنگفت.
نرم افزارهای همراه کسب و کار از زمانی اهمیت یافته است که کارکنان شرکت‌ها و کسب و کارهای تجاری برای انجام وظایف و عملیات کاری خود از گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی مثل آیپد استفاده می‌کنند. شرکت کلینر که بازار نرم افزارهای همراه را فرصت خوبی برای کسب درآمد دیده است، از مدت‌ها قبل خود را برای بهره برداری این فرصت‌ها آماده کرده بود. این شرکت سال گذشته برای تسریع فرایند ورود خود به این بازار اقدام به استخدام ری برادفورد و مایک آبوت کرد. برادفورد قبلاً در بخش خدمات اینترنتی شرکت آمازون کار کرده بود و آبوت هم معاون بخش مهندسی توئیتر بود.
کلینر بخشی از سرمایه خود را صرف حمایت از توسعه نرم افزارهای مبتنی بر فناوری پردازش ابری کرده است. شرکت پوپت لابز که در زمینه عرضه راهکارهای مدیریتی مبتنی بر فناوری‌های پردازش ابری فعالیت می‌کند، شرکت اپ دینامیکز که عرضه کننده نرم افزارهای مدیریت عملکرد است و شرکت نبولا که سازنده سیستم‌های پردازش ابری است، از جمله شرکت‌هایی هستند که کلینر سرمایه مورد نیاز آن‌ها برای طراحی و عرضه نرم افزارهای همراه را فراهم کرده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *