شرکت کسپرسکی به سوئیس منتقل می‌شود

همکاران سیستم- شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی کسپرسکی تصمیم دارد بخش اعظم فعالیت‌های هسته‌ای خود را از کشور روسیه به سوئیس انتقال دهد. این اقدام جدید در اصل مرکز ذخیره‌سازی داده و پردازش اطلاعات در بسیاری از نقاط را شامل می‌شود و همچنین سیستم مونتاژ نرم‌افزاری و افتتاح «مرکز شفافیت نرم‌افزاری» نیز در سوئیس انجام می‌شود.
شرکت کسپرسکی در نظر دارد به منظور جلب اطمینان و شفافیت هرچه بیشتر در فعالیت‌های یکپارچه خود، نظارت بر فعالیت‌های خود را به یک مرکز ثانوی واگذار کند که این مرکز نیز در کشور سوئیس واقع شده است.


بخش ویژه‌ای از شرکت نرم‌افزاری کسپرسکی که قرار است طی این اقدام به سوئیس منتقل شود «مرکز فعالیت‌های نوآورانه شفاف‌سازی جهانی» است که طرح اولیه آن در سال ۲۰۱۷ میلادی اعلام شد و هدف از اجرای آن اطمینان به مشتریان به منظور یکپارچگی از محصولات بود. این اقدام جدید گام بعدی در فرآیند توسعه طرح نوآورانه کسپرسکی محسوب می‌شود و این شرکت تصمیم دارد با از این طریق چالش‌های روزافزون پیش روی خود در صنعت نرم‌افزار را از میان بردارد.
«ائوجین کسپرسکی» مدیرعامل شرکت نرم‌افزاری کسپرسکی در این خصوص گفت: «این صنعت به صورت در حال تغییر است و ما باید با نیازهای رو به رشد مشتریان، سهامداران و همکاران خود سازگار شویم. شفافیت یکی از مهم‌ترین این نیازها محسوب می‌شود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم زیرساخت‌های خود را از نو طراحی کنیم تا امکان پردازش اطلاعات و شفاف‌سازی آنهادر سوئیس انجام شود. ما بر این باوریم که چنین اقداماتی می‌تواند به یک روند جهانی تبدیل شود تا امنیت سایبری افزایش یابد و سیاست اعتماد به این صنعت قوی‌تر شود.»

منبع: itp