شرکت کست سافت ویر وارد بازار راهکارهای هوشمندی تجاری شد

همکاران سیستم- شرکت کِست‌سافت‌ویر (Quest Software) با عرضه راهکار نرم افزاری جدیدی با نام تود (Toad) وارد بازار ابزارهای هوشمندی تجاری شده است.
به گزارش وب سایت enterpriseappstoday، شرکت کست سافت ویر یک بسته نرم افزاری جدید با نام تود بیزینس اینتلیجنس را عرضه کرده است که کسب و کارهای کاربر به کمک آن می‌توانند طرح‌های یکپارچه سازی داده‌ها را به صورت خودکار انجام دهند. این نرم افزار در واقع ادامه ابزارهای توسعه‌ای پایگاه‌های داده تود است که بنا به گفته کست سافت ویر شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر به کمک آن می‌توانند بر پیچیدگی‌هایی که در زمینه استفاده از داده‌های کلان در پلت فرم‌های هوشمندی تجاری با آن مواجه هستند، فائق آیند. این نرم افزار فرایندهای چند مرحله‌ای پردازش داده‌ها را نیز به طور خودکار انجام می‌دهد.
دارین بارتیک، معاون کست‌سافت‌ویر و مدیر بخش پایگاه‌های داده این شرکت درباره ابزار هوشمندی تجاری تود گفته است: بسته نرم افزاری هوشمندی تجاری تود قابلیت‌هایی را ایجاد می‌کند که هم مبتنی بر نیازهای عرضه تولید کنندگان داده هاست و هم مصرف کنندگان داده‌ها. این ابزار منابع داده‌ها را یکپارچه می‌کند و آن‌ها را در دیدگاه‌های مربوط به کاربر شریک می‌کند. وی همچنین گفته است ابزار هوشمندی تجاری تود با فراهم کردن زمینه دسترسی به داده‌های سازمانی به شیوه‌ای که راهبری و کنترل‌های امنیتی داده‌ها را حفظ می‌کند، به شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر اجازه می‌دهد ارزش سرمایه گذاری‌های صورت گرفته در حوزه آی تی و هوشمندی تجاری خود را برآورد کنند و از این طریق در پول و زمان خود صرفه جویی کنند.
بسته نرم افزاری تود دارای ابزارهای مختلفی است که کار پردازش و تحلیل داده‌ها را برای کاربران آسان می‌کند. قیمت پایه این نرم افزار ۱.۲۹۵ دلار به ازای هر مشتری است که حداقل پنج پایگاه را پشتیبانی می‌کند.