شرکت وُرک دی راهکارهای مدیریت منابع انسانی خود را به قابلیت‌های جدیدی مجهز می‌کند

همکاران سیستم- شرکت ورک دی (Workday) که در طراحی و عرضه راهکارهای کسب و کار از فناوری پردازش ابری استفاده می‌کند، از قصد خود برای توسعه نرم افزارهای مالی و نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی خبر داده است. این شرکت قصد دارد با افزودن قابلیت جدیدی با عنوان «کنترل زمان کارکنان» این راهکار‌ها را توسعه دهد.
به گزارش وب سایت computerworld، قابلیت جدیدی که شرکت ورک دی به راهکارهای خود خواهد افزود، به کسب و کارهای کاربر کمک می‌کند از یک نرم افزار واحد برای گردآوری، پردازش و مدیریت اطلاعات مربوط به زمان و فعالیت‌های نیروی کار خود استفاده کنند. این قابلیت در واقع دارای یک رابط کاربری تقویم مانند است که کارکنان می‌توانند اطلاعات مربوط به ساعت‌های کاری خود را وارد آن کنند. شرکت ورک دی یک موتور محاسبه گر به راهکارهای مدیریت منابع انسانی خود افزوده است که می‌تواند داده‌های مهمی مثل ساعات اضافه کاری کارکنان را در آن واحد محاسبه و پردازش کند.
هم اکنون بعضی از شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری ورک دی از قابلیت جدید عرضه شده استفاده می‌کنند. شرکت تامپسون رویترز که ۶۰ هزار نفر را در استخدام خود دارد، از جمله این شرکت‌ها است.
تا پیش از این شرکت‌هایی مثل کورنوس کار یکپارچه سازی راهکارهای عرضه شده از سوی ورک دی با نرم افزارهای کنترل زمان را انجام می‌دادند. اما حالا معلوم نیست که با افزودن این قابلیت از سوی خود ورک دی، چه بر سر این شراکت‌ها خواهد آمد.
مدیران ورک دی اعلام کرده‌اند نرم افزار کنترل زمان که توسط خود این شرکت طراحی شده است، یکپارچگی بیشتری با راهکارهای مدیریت منابع انسانی عرضه شده از سوی این شرکت دارد. علیرغم این ادعا، شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری ورک دی ناچارند این نرم افزار را به صورت جداگانه خریداری کنند و پول بیشتری بابت آن بپردازند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *