شرکت وسترن دیجیتال هارد درایوهای ۲ ترابایتی با اندازه ۲٫۵ اینچی را وارد بازار می­کند

همکاران سیستم- شرکت وسترن دیجیتال از عرضه یک هارد درایو ۲ ترابایتی خبر داده است که اندازه آن ۲٫۵ اینچ است. این هارد درایو قابل حمل است و از پورت­های یو اس بی ۳٫۰ پشتیبانی می­کند.

به گزارش وب سایت digitaltrends کاربران می­توانند با استفاده از این هارد درایو داده­های خود را با سرعت ۵ گیگابایت در ثانیه انتقال دهند. این هارد درایو همچنین دارای دو قابلیت ویژه برای گرفتن نسخه پشتیبان از فایل­ها و  رمزگذاری داده­ها است.

شرکت وسترن دیجیتال خط تولید هارد درایوهای کوچک خود را مای پاسپورت (My passport) نامیده است. هارد درایوهای قبلی این شرکت از پورت­های یو اس بی ۲٫۰ پشتیبانی می­کرد اما محصول جدید این شرکت با نسخه ۳٫۰ پورت های یو اس بی کار می­کند. ارزیابی­های وسترن دیجیتال حاکی از این است که کاربران می توانند با استفاده از پورت­های یو اس بی ۳٫۰ حدود ۵۰۰ عکس در کمتر از یک دقیقه را انتقال دهند. اما پورت­های یو اس بی ۲٫۰ برای انتقال همین مقدار عکس به دوبرابر این زمان احتیاج دارند. 

در حال حاضر هارد درایوهای ۲ ترابایتی شرکت وسترن دیجیتال در بازار خرده فروشی به قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلار به فروش می­رسد. قیمت هارد درایوهای ۱٫۵ ترابایتی ساخت این شرکت نیز ۱۹۹٫۹۹ دلار و هارد درایوهای یک ترابایتی نیز ۱۷۹٫۹۹  دلار است. این شرکت هارد درایوهای ارزان تری نیز وارد بازار کرده است که بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ گیگابایت ظرفیت دارند.

هارد درایوهای ۷۵۰ و ۵۰۰ گیگابایتی این شرکت به ترتیب به ۱۴۹٫۹۹ و ۱۲۹٫۹۹ دلار خرید و فروش می شود.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *