شرکت ورک دی نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی خود را به روز کرد

همکاران سیستم- شرکت ورک دی (Workday) یکی از عرضه کنندگان نرم افزارهای کسب و کار که به تازگی سهام اولیه خود را در بورس عرضه کرده، قابلیت‌های جدیدی به راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی خود افزوده است.
به گزارش وب سایت computerworld ، شرکت ورک دی سعی کرده قابلیت‌هایی به نرم افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی خود بیفزاید که بیشتر مبتنی بر خدمات پردازش ابری است. این قابلیت‌ها، بیشتر حوزه فعالیت‌های مالی را پوشش می‌دهد و ورک دی امیدوار است از طریق آن‌ها بتواند نظر شرکت‌های بزرگ چندملیتی را به راهکارهای خود جلب کند.
یکی از این قابلیت‌ها راهکار مدیریت مالی است که قابلیت‌هایی مثل پرداخت و مالیات دهی در محیط‌های جهانی را در بر می‌گیرد. شرکت ورک دی همچنین نرم افزار مدیریت منابع انسانی خود را با الگوهای مالی ترکیب کرده و راهکار جدیدی برای برنامه‌ریزی در خصوص سناریوهای مختلف یک پروژه به دست داده است. مدیران کسب و کارهای کاربر به کمک این قابلیت می‌توانند منابع انسانی خود را بر حسب مهارت‌ها، تجارب و حتی هزینه‌های مربوط به آن‌ها در طرح‌ها و پروژه‌های مختلف خود تقسیم کنند.
شرکت ورک دی در نسخه به روز شده راهکار برنامه منابع سازمانی خود که ورک دی ۱۸ (Workday ۱۸) نام گرفته، قابلیت‌هایی نیز برای مدیریت بودجه‌ها و منابع اعطا شده به سازمان‌های دولتی و آموزشی پیش بینی کرده است.
شرکت ورک دی در حالی از به روز رسانی راهکار برنامه‌ریزی منابع سازمانی خود خبر داده است که چندی پیش اقدام به عرضه اولیه سهام عمومی خود در بورس کرده بود. ورود موفقیت آمیز این شرکت بورس باعث شد ارزش سهام آن به بیش از ۶۰۰ میلیون دلار افزایش یابد.
این شرکت در حال حاضر تلاش می‌کند بتواند در بازار راهکارهای کسب و کار با شرکت‌هایی مثل سپ و اوراکل رقابت کند. یکی از تحلیل‌گران موسسه پژوهشی کانستلیشن درباره جایگاه ورک دی در این بازار گفته است: اگر نمره سپ و اوراکل را ۱۰ در نظر بگیریم، نمره ورک دی ۷ است که به ۸ در حال افزایش است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *