ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

شرکت نیوزیلندی اگزور عنوان نوآور‌ترین شرکت جهان را از آن خود کرد

شرکت نیوزیلندی اگزور عنوان نوآور‌ترین شرکت جهان را از آن خود کرد

همکاران سیستم- وب‏‌سایت فوربس شرکت اگزِرو (Xero)، یکی از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای حسابداری تحت فناوری پردازش ابری را نوآور‌ترین شرکت در حال رشد جهان دانسته است.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت اگزرو، عرضه‌‏کننده نیوزیلندی نرم‌‏افزارهای حسابداری تحت فناوری پردازش ابری توانسته است به صدر فهرست نوآورترین‌‏های فوربس راه پیدا کند. اگزرو در این فهرست حتی بر شرکت‏‌های نت‏سوئیت (Netsuite) و مونیتیز (Monitise) نیز پیشی گرفته است. شرکت نت‏سوئیت یکی از عرضه‏‌کنندگان راهکارهای برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی (ERP) تحت پردازش ابری است و شرکت مونیتیز نیز راهکارهای پرداخت و بانکداری همراه عرضه می‌‏کند.
بر اساس این گزاش، شرکت اگزور امسال توانسته است امتیاز ۷. ۹۱ را در زمینه نوآوری از فوربس بگیرد. دو شرکت نت‏سوئیت و مونیتیز نیز به ترتیب موفق به کسب امتیازهای ۸۹ و ۶. ۸۵ شده‌‏اند. فوربس این امتیازات را امتیاز نوآوری خوانده است و در توضیح آن گفته است: امتیاز نوآوری شاخصی است که نشان‏‌دهنده برخورد بازار با یک شرکت است. این شاخص نشان می‌‏دهد که آیا سرمایه‌‏گذاران برای یک شرکت ارزشی بیش از فعالیت‏‌های کنونی آن قائل هستند یا نه و این تلقی نیز مبتنی بر انتظاراتی است که آن‌ها درباره نوآوری شرکت در آینده دارند (مثل تولید کالا‌ها و خدمات جدید و ایجاد بازارهای جدید).
راد دروری، مدیر عامل شرکت اگزور نیز در این زمینه به این نکته اشاره کرده است که در حال حاضر بخش وسیعی از شرکت‏‌های بریتانیایی، استرالیایی و نیوزیلندی از راهکارهای این شرکت استفاده می‌‏کنند. وی گفته است اگزور در بخش‌‏هایی از بازار موفق عمل کرده است که رقیب آمریکایی‌‏اش، شرکت اینتوئیت در آنجا عملکرد موفقیت‏‌آمیزی نداشته است. وی همچنین گفته است شرکت اگزور بر‌ترین شرکت‏ عرضه‏‌کننده راهکارهای حسابداری در نیوزیلند و بر‌ترین عرضه‌‏کننده راهکارهای حسابداری تحت پردازش ابری در استرالیا و بریتانیا است.
فوربس در این گزارش از شرکت‏‌های Ultimate Software Group که توسعه‌‏دهنده نرم‌‏افزارهای مدیریت منابع انسانی تحت فناوری پردازش ابری است و شرکت Concur Technologies که عرضه‌‏کننده نرم‏‌افزار مدیریت هزینه‏‌ها و فعالیت‏‌های مسافرت‌‏های تجاری کسب و کار‌ها است، به عنوان دیگر شرکت‌‏های نوآور نام برده است که توانسته‌‏اند نام خود را وارد فهرست ده ‏تایی نوآور‌ترین شرکت‏‌های جهان کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *