شرکت نیمبل راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را با شبکه‌های اجتماعی یکپارچه می‌کند

شرکت نیمبل راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را با شبکه‌های اجتماعی یکپارچه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت نیمبل (Nimble) که طراح و عرضه کننده نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری برای کسب و کارهای کوچک است، اخیراً راهکار نرم افزاری خود را با شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی یکپارچه کرده است.

به گزارش وب سایت Zdnet نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) این شرکت که Nimble 2.0 نام دارد به شرکت‌های کاربر اجازه می‌دهد تعاملات اجتماعی مشتریان خود را که خارج از محیط این برنامه صورت می‌گیرد با محتوای راهکار نرم افزاری خود تلفیق کنند. قابلیت جدید این نرم افزار کاربران را قادر می‌کند راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را با پیام‌هایی که بر روی شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک، توئی‌تر، گوگل پلاس و غیره منتشر می‌شود، یکپارچه و هماهنگ کنند.

یکپارچه سازی این نرم افزار با شبکه‌های اجتماعی در واقع باعث تسهیل فرایند ارتباط هم از سوی شرکت‌ها و هم از سوی مشتریان آن‌ها می‌شود. این قابلیت به طرفین ارتباط کمک می‌کند اطلاعات مربوط به یکدیگر را که بر روی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، از دست ندهند.

یکی دیگر از ویژگی‌های نسخه به روز شده نرم افزار CRM شرکت نیمبل یکپارچه شدن با پلت فرم بازاریابی اجتماعی هات اسپات (Hot Spot) است. این قابلیت به متصدیان بازاریابی و تیم‌های فروش کمک می‌کند فعالیت‌های بازاریابی خود را در محیط نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دنبال کنند.

گفتنی است هم اکنون حدود ۳ هزار نفر در بیش از ۲۸۰۰ شرکت در آمریکا از راهکارهای نرم افزاری شرکت نیمبل استفاده می‌کنند. این شرکت راهکارهای خود را به صورت خدمات نرم افزاری در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و مشتریان هم در ازای استفاده از این راهکار‌ها ماهیانه ۱۵ دلار به عنوان حق اشتراک به این شرکت می‌پردازند.