شرکت نت‌سوئیت گستره فعالیت‌های خود را به بیرون از آمریکا گسترش می‌دهد

شرکت نت‌سوئیت گستره فعالیت‌های خود را به بیرون از آمریکا گسترش می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت نت‌سوئیت، یکی از عرضه‌کنندگان راهکارهای پردازش ابری در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) در آمریکا قصد دارد گستره فعالیت‌های خود را به بیرون از این کشور گسترش دهد.
به گزاش وب‌سایت zdnet، شرکت نت‌سوئیت که در بازار راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه‌ریزی منابع سازمانی با عرضه‌کنندگان مطرحی مثل Sage و Sap رقابت می‌کند قصد دارد اولین پایگاه داده خود در اروپا را راه‌اندازی کند. نت‌سوئیت هدف خود از این اقدام را جذب کسب و کارهای اروپایی که نمی‌خواهند داده‌های خود را به بیرون از اروپا انتقال دهند، اعلام کرده است.

شرکت نت‌سوئیت که کسب و کارهای کوچک و متوسط را برای عرضه راهکارهای خود انتخاب کرده است از زمانی پا در بازار اروپا گذاشته است که محصولات خود را برای شرکت‌های بریتانیایی عرضه کرده است. بر اساس برآوردهای شرکت پژوهشی گارتنر، این شرکت در سال ۲۰۱۳ حدود ۲۶ درصد از کل درآمدهایش را از بازارهای بیرون از آمریکا به دست آورده است. انتظار می‌رود نت‌سوئیت درآمدهای خود را از بازار اروپا امسال افزایش دهد، چرا که این شرکت یکی از عرضه‌کنندگان اروپایی خدمات تجارت الکترونیک به نام Venda را خریداری کرده است. گارتنر پیش‌بینی کرده است خرید شرکت Venda باعث شود نت سوئیت امسال تقریباً نیمی از درآمدهای خود را از بازار اروپا به دست آورد.

شرکت نت‌سوئیت هنوز اعلام نکرده است پایگاه داده خود را در کدام کشور اروپایی تأسیس خواهد کرد. کسب و کارهای اروپایی در حال حاضر به اندازه گذشته نگران انتقال داده‌های خود از این قاره نیستند، اما نگهداری داده‌ها در اروپا همچنان از سوی برخی کشورهای اروپایی مثل آلمان و سوئیس در اولویت است.