شرکت میکرواستراتژی پلت فرم هوشمندی تجاری خود را ارتقا داد

شرکت میکرواستراتژی پلت فرم هوشمندی تجاری خود را ارتقا داد

همکاران سیستم- شرکت میکرواستراتژی از ارتقای پلت فرم هوشمندی تجاری خود خبر داده است. نسخه جدید پلت فرم هوشمندی تجاری میکرواستراتژی با چارچوب داده‌پردازی منبع باز هادوپ سازگار شده است.
به گزارش وب سایت itworld، شرکت میکرواستراتژی در کنفرانس جهانی خود که در شهر آمستردام هلند برگزار شده، از ارتقای پلت فرم هوشمندی تجاری خود خبر داده است. شرکت میکرواستراتژی ابزار جدیدی به پلت فرم هوشمندی تجاری خود افزوده است که شرکت‌ها و کسب و کارهای کاربر از طریق آن می‌توانند با تجزیه و تحلیل داده‌های مورد نظر خود بینش دقیق تری از روندهای حاکم بر این داده‌ها داشته باشند. نمودارهای شبکه‌ای و نقشه نقاط متراکم از جمله ابزارهایی است که به این پلت فرم افزوده شده است.
میکرواستراتژی همچنین کوشیده سهولت استفاده از پلت فرم هوشمندی تجاری خود را افزایش دهد. این پلت فرم در نسخه به روز شده دارای قابلیت جستجو نیز هست که همانند جستجوگر گوگل عمل می‌کند. نسخه جدید این پلت فرم که میکرواستراتژی ۳. ۹ نام گرفته است، قابلیت پردازش داده‌های کلان را نیز داراست. این پلت فرم با اتصال به پایگاه هادوپ که یکی از مشهور‌ترین چارچوب‌های داده‌پردازی است، کار تجزیه و تحلیل داده‌های کلان را آسان‌تر کرده است.
کسب و کارهای کاربر به کمک پلت فرم میکرواستراتژی می‌توانند داده‌های مورد نظر خود را از طریق هادوپ و بدون نیاز به کدنویسی تجزیه و تحلیل کنند. کاربران همچنین می‌توانند داده‌های موجود در پایگاه هادوپ را با دیگر پایگاه‌های داده‌ای سنتی تلفیق کنند و بینش دقیق تری از فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی کسب و کار خود به دست آورند.
این پلت فرم همچنین از زبان منبع باز آر (R) برای تحلیل‌های آماری استفاده می‌کند و به یک ابزار مدیریتی به نام «سیستم منیجر» نیز مجهز شده است. این راهکار بسیاری از فرایندهای مدیریتی در اکوسیستم پلت فرم هوشمندی تجاری را به صورت خودکار انجام می‌دهد.
گفتنی است این پلت فرم هوشمندی تجاری در سال ۲۰۱۱ بیش از ۵۶۲ میلیون درآمد برای شرکت میکرواستراتژی به همراه داشته است. این امر باعث شده تا میکرواستراتژی بتواند عنوان بزرگ‌ترین شرکت تک پلت فرم در حوزه هوشمندی تجاری را همچنان حفظ کند.