شرکت لینکدین عرضه‌‏کننده پلت‏فرم آنلاین جذب استعداد را خرید

شرکت لینکدین عرضه‌‏کننده پلت‏فرم آنلاین جذب استعداد را خرید

همکاران سیستم- شرکت لینکدین از خرید شرکت Careerify،  عرضه‏‌کننده یک پلت‏فرم آنلاین جذب استعدادهای انسانی خبر داده است.
به گزارش وب‏سایت zdnet، شرکت لینکدین که صاحب بزرگترین شبکه اجتماعی ویژه متخصصان است از خرید شرکت عرضه‌‏کننده پلت‏فرم آنلاین جذب استعدادهای انسانی خبر داده است. لینکدین با خرید شرکت Careerify قصد دارد ارتباط خود با بازار نیروی کار را مستحکم‌‏تر کند.
شرکت Careerify که در سال ۲۰۰۹ در تورنتوی کانادا تاسیس شده است صاحب پلت‏فرمی برای جذب آنلاین استعداد و نیروی متخصص است که مشتریان بزرگی چون مایکروسافت، دلویت (Deloitte) و گروپون دارد. بنیانگذار و مدیر عامل careerify ضمن تایید خرید این شرکت از سوی لینکدین گفته است لینکدین پیشنهادی به careerify ارائ کرده است که خود ما قادر به دست آوردن آن نبودیم. وی همچنین گفته است: ما زمانی این کسب و کار را شروع کردیم که در حال گذراندن بدترین رکود دوران خود بودیم، زمانی که بررسی تجارت میلیون کاندیدای تصدی مشاغل مصداق بارز پیدا کردن سوزن در انبار کاه بود. در واکنش به این شرایط، راهکار خاصی عرضه کردیم که با رصد کردن ارتباطات کارکنان سازمان‏ها در شبکه‌‏های اجتماعی، داوطلبان مناسب را برای تصدی فرصت‏‌های شغلی موجود در سازمان‏ ها و شرکت‏‌ها را پیدا می‏‌کرد.
شرکت Careerify اعلام کرده است به ارائه خدمات به مشتریان کنونی خود ادامه خواهد داد، اما تا زمان بسته شدن پرونده خرید هیچ مشتری جدیدی نخواهد پذیرفت.