شرکت لیتیوم در حال توسعه ابزارهای نوین مدیریت ارتباط با مشتری

شرکت لیتیوم در حال توسعه ابزارهای نوین مدیریت ارتباط با مشتری

همکاران سیستم – شرکت لیتیوم تکنولوژی، یکی از اولین تولیدکنندگان نرم افزار‌ها و ابزارهای اجتماعی موفق شده است نظر چند سرمایه گذار بزرگ بین المللی را برای توسعه نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) جلب کند و در مجموع 53.4 میلیون دلار از آن‌ها اعتبار دریافت کند. این شرکت هم اکنون در حال طراحی یک برنامه کاربردی است که به شرکت‌ها کمک می‌کند سیستم‌های حمایت از مشتری خود را با شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک یکپارچه کنند.

شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از طریق این برنامه کاربردی که LevelUp نام دارد، می‌توانند از نظرات و دیدگاه‌های کاربران و رقبایشان که بر روی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، آگاهی یابند. گسترش استفاده از شبکه‌های اجتماعی باعث شده است شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به مشارکت اجتماعی با مشتریان خود بیشتر بها دهند و از آن به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده کنند.

بنا بر اعلام شرکت لیتیوم، شرکت‌های SAP Ventures و ان‌ ای آی (New Enterprise Associates) از جمله مهم‌ترین سرمایه گذارانی هستند که حاضر شده‌اند اعتبار مورد نیاز برای توسعه راهکارهای نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتری را به این شرکت واگذار کنند.

شرکت لیتیوم که یکی از اولین عرضه کنندگان بازار رو به رشد نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری محسوب می‌شود، هم اکنون شرکت‌هایی مثل‌ای تی‌اند تی، مک دونالد، بست بای و چندین شرکت مشهور دیگر را در زمره مشتریان خود دارد و راهکارهای نرم افزاری خود را به آن‌ها عرضه می‌کند.

راب تارکوف، مدیر عامل لتیوم گفته است انتظار دارد این سرمایه گذاری اندازه شرکت و حجم بازار آن را در عرض یک سال افزایش دهد. گفتنی است شرکت پژوهشی گارتنر نیز اخیراً پیش بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۲ شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در سراسر جهان در مجموع یک میلیارد دلار را صرف خرید راهکارهای نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتری خواهند کرد.