شرکت سی‏ آر‌ ام نِکست راهکار جدیدی برای مدیریت برنامه‏‌های آموزشی سازمان‏‌ها عرضه کرد

شرکت سی‏ آر‌ ام نِکست راهکار جدیدی برای مدیریت برنامه‏‌های آموزشی سازمان‏‌ها عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سی آر‌ ام نکست (CRMnext) که بزرگ‌ترین عرضه‌‏کننده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری برای صنایع مالی و بانکداری آسیا است، از عرضه ماژول جدیدی برای مدیریت برنامه‏‌های آموزشی عرضه کرده است.
به گزارش وب‌‏سایت sbwire، راهکار جدید شرکت سی آر‌ ام نکست به سازمان‏‌ها و شرکت‏‌های کاربر کمک خواهد کرد تا مهارت‏‌ها و عملکرد اعضای تیم فروش و خدمات خود را ارتقا دهند. این راهکار که در واقع ابزار جدیدی برای مدیریت فعالیت‏‌های آموزشی است ابزارهایی را برای خودآموزی و خودارزیابی کارکنان فراهم خواهد کرد تا آن‌ها به کمک آن بتوانند آموخته‏‌ها و مهارت‏‌های خود را افزایش دهند و عملکردی کارآمد‌تر و هدف‏‌محور‌تر داشته باشند.
این راهکار به سازمان‏‌های کاربر اجازه می‌‏دهد با توجه به مقتضیات و نیازمندی کارکنانی که در دوره‌‏های آموزشی حاضر شده‌‏اند، روش‌‏های آموزشی مختلفی مثل حضور فیزیکی در کلاس، آموزش الکترونیکی و یا انتشار ویدئوهای آموزشی را اجرا کنند. این ابزار دارای قابلیت‏‌های هوشمندی است که به کاربران اجازه می‌‏دهد برنامه‏‌ها و محتواهای آموزشی را از طریق ایمیل یا پیامک به کارکنان خود بفرستند. کارکنان نیز از طریق این سیستم می‌‏توانند در یک دوره آموزشی ثبت نام کنند و یا حضور در آن را نپذیرند.
دکتر مانوج کومار، مدیر محصولات شرکت سی آر‌ ام نکست در این باره گفته است: جلسات آموزشی تعاملی به سازمان‏‌ها کمک می‌‏کند به اهداف خود دست یابد و در عین حال به کارکنان نیز کمک می‌‏کند بازدهی و کارایی خود را افزایش دهند. این سیستم آموزشی ارتقا یافته به سازمان‏‌ها اجازه می‌‏دهد برنامه‌‏ریزی، مدیریت و پیگیری دوره‏‌های آموزشی مختلف خود را به صورت نظام‏مند انجام دهد. وی همچنین گفته است یکی دیگر از قابلیت‏‌های این سیستم دریافت بازخورد کارکنانی است که در دوره‏‌های آموزشی شرکت کرده‌‏اند. به گفته مدیر محصولات شرکت سی آر‌ ام نکست همه این قابلیت‏‌ها در ‌‌نهایت به رشد بازدهی سازمان‏‌های کاربر کمک می‌‏کند.