شرکت سیلز فورس نرم افزار خدمات پشتیبانی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی عرضه کرد

شرکت سیلز فورس نرم افزار خدمات پشتیبانی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس (salesforce. com) از عرضه یک برنامه کاربردی جدید خدمات پشتیبانی به نام Desk. com  از نوع «نرم افزار به مثابه خدمات» خبر داد. این برنامه کاربران را قادر می‌سازد از طریق وب سایت‌ها و شبکه اجتماعی مثل فیس‌بوک و توئیتر به مشتریان خود خدمات راهنمایی و پشتیبانی ارائه کنند.

سیلزفورس با اعلام خبر عرضه این نرم افزار تاکید کرده است که در این دوران که مشتریان شما زمان بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند همسو کردن نرم افزارهای ارائه دهنده خدمات راهنمایی و پشتیبانی با این شبکه‌ها بسیار مهم است.

همچنین ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریانی در سراسر جهان که جذب شبکه‌های اجتماعی و فناوری‌های همراه شده‌اند، چالش جدیدی برای شرکت‌هاست، چرا که آن‌ها به راحتی می‌توانند نظر‌ات خود را درباره محصولات یا خدمات با دیگران به اشتراک بگذارند.

بنا بر اعلام شرکت سیلزفورس دات کام، کاربران و حتی شرکت‌هایی که فاقد متخصصان آی تی هستند، در عرض چند روز می‌توانند این نرم افزار را پیاده سازی و اجرا کنند. این نرم افزار که در اصل ویژه رایانه‌های دسکتاپ طراحی شده است، دارای قابلیت HTML5 نیز هست که آن را با فناوری‌های همراه هم سازگار می‌کند.

برنامه Desk. com به شرکت‌ها امکان می‌دهد یک پایگاه دانش از پرسش و پاسخ‌های متداول تهیه کنند و و مشکلات مشتریانشان را بدون نیاز به داشتن نیروی انسانی ثابت حل کنند. خدماتDesk. com از طریق برنامه‌های پردازش ابری سیلزفورس ارائه می‌شود.

سیلزفورس در زمینه قیمت گذاری محصول جدید خود ابتکارات تازه‌ای به خرج داده است. مشترکان تمام وقت این خدمات می‌توانند به ازای استفاده از این نرم افزار ماهیانه ۴۹ دلار آمریکا به سیلزفورس بپردازند، مشتریانی هم که به صورت پاره وقت از آن استفاده می‌کنند می‌توانند به ازای هر ساعت استفاده یک دلار حق اشتراک بپردازند.

عرضه این نرم افزار رقابت سیلز فورس را با شرکت Zendesk که راهکارهای یکپارچه سازی نرم افزارهای کسب و کار با شبکه‌های اجتماعی عرضه می‌کند، افزایش می‌دهد. این دو شرکت تا پیش از این روابط شراکتی و دوستانه‌ای باهم داشتند.

Pcworld