شرکت سیلزفورس قابلیت‏‌های نسخه جدید نرم‌‏افزار CRM خود را معرفی کرد

شرکت سیلزفورس قابلیت‏‌های نسخه جدید نرم‌‏افزار CRM خود را معرفی کرد

همکاران سیستم- بیانیه رسمی شرکت سیلزفورس نشان می‌‏دهد که نسخه بعدی نرم‏‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) این شرکت دارای قابلیت‌‏های جدیدی خواهد بود که مهم‌ترین آن تمرکز بر قابلیت‏‌های شبکه‏‌ها و تعاملات جمعی است.
به گزارش وب‏‌سایت computerworld، سیلزفورس در یک بیانیه رسمی اعلام کرده است نسخه بعدی نرم‏‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری این شرکت بر روی شبکه اجتماعی چَتِر (Chatter) و ابزارهای پیام‌‏دهی جمعی آن تمرکز ویژه‏‌ای خواهد کرد. ابزارهای همکاری‏‌های جمعی و خدمات مشتری از دیگر قابلیت‌‏هایی است که محصول جدید شرکت سیلزفورس در خود خواهد داشت.
نسخه جدید نرم‌‏افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت سیلزفورس قابلیت جدید دیگری نیز دارد که در نسخه کنونی به صورت آزمایشی عرضه شده است. این قابلیت که سیلزفورس فایلز (Salesforce Files) نام دارد به کاربران اجازه می‌‏دهد فایل‌‏های مورد نظر خود را به صورت امن بین شبکه اجتماعی چَتِر و دسکتاپ‏‌هایشان و یا ابزارهای همراه‌شان همگام (سینک) کنند. این قابلیت در واقعی نوعی رقابت با محصولات پردازش ابری شرکت باکس است.
بر اساس این بیانیه، محصول جدید سیلزفورس دارای اتوماسیون فروش جدیدی به نام کنسول فروش خواهد بود. این کنسول کاربران را قادر می‌‏سازد دسترسی سریع‏‌تری به اطلاعات فروش داشته باشند و نسبت به برقراری تماس با مشتری‏‌های بالقوه، ارزیابی شرکت‌‏های مختلف و شناسایی تماس‏‌ها و ارتباطات مهم با سرعت بیشتری اقدام کنند. قابلیت دیگر نسخه جدید این نرم‌‏افزار این است که یکپارچگی آن با خدمات اوت لوک مایکروسافت افزایش یافته است.
نسخه جدید نرم‌‏افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت سیلزفورس وین‌تر ۱۴ (Winter ۱۴) نام دارد و بنا به گفته تحلیل‏گران بخش زیادی از قابلیت‏‌های جدید آن حاصل پیشنهادات و نظرات کاربران و مشتریان است. شرکت سیلزفورس دارای خدماتی با نام «تبادل ایده» (IdeaExchange) است که کاربران می‌‏توانند نظرات و پیشنهادات خود را درباره محصولات مختلف از طریق آن ارائه کنند.