شرکت سیلزفورس راهکار جدیدی برای مدیریت عملیات فروش عرضه کرد

شرکت سیلزفورس راهکار جدیدی برای مدیریت عملیات فروش عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس، یکی از مهم‌ترین عرضه‏‌کنندگان راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در جهان از عرضه محصول جدیدی با نام «شتاب دهنده عملیات فروش» خبر داده است.
به گزارش وب‌‏سایت pcworld، سیلزفورس محصول جدیدی را به سبد راهکارهای پردازش ابری خود افزوده است که به شتاب‏‌دهنده عملیات فروش معروف شده است. این شتاب‏‌دهنده در واقع ترکیبی از برخی محصولات این شرکت مثل نرم‌‏افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، نرم‌‏افزار مدیریت عملیات (Work.com) و پایگاه اطلاعات مشتریان بالقوه (Data.com) این شرکت است.
پایگاه Data.com شرکت سیلزفورس به کسب و کارهای تجاری اجازه می‌‏دهد اطلاعات مربوط به مشتریان بالقوه خود را در این پایگاه ذخیره کنند و به کمک آن، مقدمات لازم را برای معاملات جدید خود انجام دهند. نرم‌‏افزار Work.‌com نیز به مدیران و متصدیان کسب و کار‌ها اجازه می‌‏دهد مدیریت و سرپرستی تیم فروش خود را به صورت کارآمدتری به پیش برند. شتاب دهنده عملیات فروش که توسط این شرکت طراحی شده است، کارکردها و قابلیت‏‌های هر سه نرم‌‏افزار فوق را داراست.
در حال حاضر، مشتریان سیلزفورس می‌‏توانند به صورت مستقل از هر سه این نرم‏‌افزار‌ها استفاده کنند، اما شتاب‏‌دهنده عملیات فروش این سه نرم‏‌افزار را یکپارچه‏‌تر کرده است. شرکت سیلزفورس اعلام کرده است محصول جدید خود را تا ۹۰ روز آینده با تخفیف ویژه عرضه می‌‏کند. مشتریان در مهلت تعیین شده می‌‏توانند حق اشتراک ماهیانه استفاده از این محصول را ۹۰ دلار خریداری کنند. قیمت اشتراک این محصول بعد از پایان این دوره ۹۰ روزه ۱۱۰ دلار خواهد بود.
شرکت سیلزفورس در یکی دو سال اخیر مبالغ زیادی را صرف خرید شرکت‏‌های عرضه‏‌کننده راهکارهای فروش و بازاریابی کرده است. شرکت اگزکت تارگت (ExactTarget) یکی از مهم‌ترین این شرکت‏‌ها بود که سیلزفورس آن را به قیمت ۵. ۲ میلیارد دلار خریداری کرد.