شرکت سیلزفورس راهکارهای خود را در زمینه احراز هویت تقویت می‌کند

شرکت سیلزفورس راهکارهای خود را در زمینه احراز هویت تقویت می‌کند

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس اخیراً یکی از شرکت‌های نوپا به نام تو فر (Toopher) را که در زمینه راهکارهای احراز هویت تخصص دارد، خریده است.
به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت سیلزفورس از خرید یک شرکت نوپا که عرضه‌کننده راهکارهای احراز هویت دو عاملی است، خبر داده است. Toopherکه شرکت نوپای آمریکایی است از آگاهی کاربران از موقعیت مکانی ابزارهای همراه کاربران به عنوان راهکاری برای احراز هویت آنها استفاده می‌کند.

شرکت سیلزفورس قصد دارد از فناوری و تخصص این شرکت برای تقویت قابلیت‌های خدمات پردازش ابری خود در زمینه کنترل دسترسی و احراز هویت کاربران استفاده کند. الگوی احراز هویت تو فر که برای دسترسی به خدمات پردازش ابری کاربرد دارد بدین طریق است که وقتی درخواستی برای احراز هویت از یک مکان نامعلوم و یا جدید صادر می‌شود، مدیر آی تی قادر خواهد بود هویت کاربر مربوطه را تأیید و یا رد کند.

راهکارهای احراز هویت دو عاملی به راهکارهایی گفته می‌شود که طی آن برای احراز هویت کاربران علاوه بر استفاده از گذرواژه از عامل دیگری مثل اثر انگشت و غیره نیز استفاده می‌شود. شرکت سیلزفورس که یکی از برترین عرضه‌کنندگان راهکارهای کسب و کار در جهان است مدتی است تلاش می‌کند ابزارها و قابلیت‌های محصولات خود در زمینه هویت و دسترسی را ارتقا دهد.