شرکت سیلزفورس با راهکارهای جدید خود به کمک پزشکان می‌‏شتابد

شرکت سیلزفورس با راهکارهای جدید خود به کمک پزشکان می‌‏شتابد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس قصد دارد با عرضه نرم‌‏افزار‌ها و خدمات جدیدی جای پای خود را در صنعت مراقبت‏‌های بهداشتی و پزشکی مستحکم کند.
به گزارش رویترز، شرکت سیلزفورس اعلام کرده است با شرکت هلندی فیلیپس (Philips) که در حوزه فناوری‏‌های پزشکی فعالیت می‌‏کند، وارد یک شراکت راهبردی شده است. حاصل شراکت این دو شرکت دو نرم‏‌افزار پزشکی جدید خواهد بود که در تابستان سال جاری روانه بازار خواهد شد. این دو نرم‏‌افزار که Philips eCareCoordinator و Philips eCare Companion نامیده می‌‏شود با هدف کاهش هزینه‌‏های صنعت سلامت و بهداشت طراحی شده است. پزشکان به کمک این نرم‏‌افزار‌ها خواهند توانست بیمارانی را که بیماری‏‌های مزمن مبتلا شده‌‏اند به صورت دوره‌‏ای کنترل کنند.
شرکت سیلزفورس اعلام کرده است هدف از طراحی این نرم‌‏افزار‌ها این است که بیمارستان‏‌ها با سهولت بیشتری نسبت به گردآوری و تحلیل داده‌‏های به دست‏‌آمده از ابزارهای پزشکیِ مورد استفاده بیماران استفاده کنند. مدیران این شرکت همچنین گفته‌‏اند در این نرم‌‏افزار‌ها جنبه‌‏های امنیتی و حریم خصوصی بیماران بر اساس قوانین مصوب رعایت خواهد شد.
بر اساس اعلام سیلزفورس، این شرکت در کوتاه‌‏مدت می‌‏کوشد با همکاری شرکای دیگر نرم‌‏افزارهای بیشتری تولید کند تا پزشکان و پرستاران بتوانند با سهولت و کارایی بیشتری بیماران خود را کنترل کنند.
شرکت سیلزفورس یکی از پیشگامان و عرضه‌‏کنندگان بزرگ راهکارهای پردازش ابری برای کسب و کار‌ها و صنایع مختلف است. این شرکت چندی پیش از اتخاذ راهبرد جدیدی خبر داد که بر منبای آن تمرکز بخش‌‏های فروش و بازاریابی خود بر صنایع مختلف، از جمله صنعت مراقبت‏‌های بهداشتی و سلامتی را افزایش می‌‏دهد.