شرکت سیلزفورس ابزارهای CRM خود را با فناوری‌های همراه یکپارچه‌تر کرد

شرکت سیلزفورس ابزارهای CRM خود را با فناوری‌های همراه یکپارچه‌تر کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس برخی از ابزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود را به گونه‌ای ارتقا داده است تا کاربران بتوانند از طریق دستگاه‌های همراه خود به آن‌ها دسترسی بیشتری داشته باشند.
به گزارش وبسایت techradar، شرکت سیلزفورس دو نرم‌افزار همراه به نام‌های Sales Cloud۱ و Service Cloud۱ راه‌اندازی کرده است که متصدیان فروش و عرضه‌کنندگان خدمات به کمک آن‌ها می‌توانند از طریق دستگاه‌های همراه خود به ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری این شرکت دسترسی بهتری داشته باشند.

بر اساس این گزارش، شرکت سیلزفورس تلاش می‌کند قابلیت‌های همراه ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری خود را افزایش دهد. این شرکت در ماه نوامبر نیز پلتفرم Salesforce۱ را راه‌اندازی کرد تا مشتریان این شرکت بتوانند به نرم‌افزارهای ابری مدیریت ارتباط با مشتری دسترسی داشته باشند. این شرکت همچنین خدمات جدیدی به نام Sales Reach راه‌اندازی کرده است که بازاریاب‌ها و متصدیان فروش اجازه می‌دهد کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود را از طریق گوشی‌های هوشمند مدیریت کنند.

شرکت سیلزفورس نرم‌افزار همراه Sales Cloud۱ را با هزینه اشتراک ماهیانه ۶۵ دلار برای هر کاربر روانه بازار کرده است. این نرم‌افزار دارای یک رابط کاربری قابل سفارشی‌سازی است و قابلیت‌های مهم مورد نیاز متصدیان فروش و بازاریابی را در خود جای داده است که از آن جمله می‌توان به قابلیت اطلاع‌دهی درباره قرارهای ملاقات اشاره کرد. نرم‌افزار همراه Service Cloud۱ نیز نسخه ارتقاء یافته‌ای از نرم‌افزاری با همین نام است، راهکارهای برای عرضه خدمات مشتری است. این نرم‌افزار به مشتریان اجازه می‌دهد از طریق یک ارتباط ویدئویی به عاملان فروش متصل شوند. مشتریان برای استفاده از این اپلیکیشن نیز باید ماهیانه ۶۵ دلار پرداخت کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *