شرکت سیسپرو نسخه همراه راهکار برنامه ریزی منابع سازمانی را روانه بازار کرد

همکاران سیستم- شرکت سیسپرو، یکی از توسعه دهندگان نرم افزارهای کسب و کار که به خاطر محصولاتش برنده چند جایزه مطرح در این حوزه شده است، از عرضه نسخه همراه راهکار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) برای صنایع تولیدی و واحدهای توزیع خبر داده است.
به گزارش وب سایت manufacturing، شرکت سیسپرو راهکار برنامه ریزی منابع سازمانی جدید خود را به دو صورت نرم افزاری و مبتنی بر فناوری پردازش ابری طراحی کرده است. این راهکار که برای استفاده بر روی فناوری‌های همراه طراحی شده است، صنایع تولیدی و واحدهای توزیع بخش‌های میانی بازار را به عنوان گروه هدف خود برگزیده است.
این راهکار که پلت فرم همراه اسپرسو نامیده شده با فناوری HTML۵ و برخی ابزارهای مایکروسافت یکپارچه شده است. شرکت سیسپرو این راهکار را بر روی فروشگاه مجازی نرم افزاهای خود در دسترس کسب و کارهای علاقه‌مند قرار داده است. این راهکار معماری نرم افزاری منحصر به فردی دارد. گفته می‌شود این راهکار به خاطر استفاده از یک پایگاه کد تک منبع اولین محصول در نوع خود است که به کمک آن می‌توان برای هر ابزار همراهی یک نرم افزار کاربردی منحصر به فرد تعریف کرد.
بر اساس این گزارش، شرکت سیسپرو اعلام کرده راهکار اسپرسو بیشتر برای مدیرانی مفید است که نیازمند دسترسی فوری به اطلاعات سطح C در کسب و کار خود هستند. کارکنانی که فعالیت‌های کاری خود را خارج از دفتر کار خود انجام می‌دهند و برای این کار باید دسترسی فوری و امنی به اطلاعات کسب و کار خود داشته باشند نیز از دیگر کاربرانی هستند که شرکت سیسپرو در طراحی این راهکار به آن‌ها توجه کرده است.
گفتنی است شرکت سیسپرو که در سال ۱۹۷۸ تاسیس شد و یکی از اولین عرضه کنندگان نرم افزارهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) در جهان است، در بخش‌های میانی بازار کسب و کار‌ها با دارا بودن 500. 14 مشتری جایگاه خوبی دارد. اکثر مشتریان راهکارهای این شرکت در صنایع غذایی، ابزارهای پزشکی، تجهیزات و ماشین آلات، دارو و محصولات شیمیایی و وسایل الکترونیکی فعالیت می‌کنند.