شرکت سپ در بازار راهکارهای مدیریت کسب و کارهای همراه پیشرو است

همکاران سیستم- موسسه پژوهش‌های بین المللی (آی‌دی‌سی) اعلام کرده است شرکت سپ در بازار نرم افزارهای مدیریت کسب و کارهای همراه (MEM) پیشرو است. آی‌دی‌سی بر مبنای درآمد سپ در سال ۲۰۱۱ دست به این ارزیابی زده است.
به گزارش وب سایت شرکت سپ، موسسه آی دی سی در پیش بینی‌های خود از وضعیت بازار راهکارهای مدیریت کسب و کارهای همراه تا سال ۲۰۱۶ شرکت سپ را برای یازدهمین سال متوالی در این بازار پیشرو دانسته است. براساس گزارش آی دی سی، شرکت سپ (شاخه آفاریا) در سال گذشته میلادی توانسته است با راهکار مدیریت ابزارهای همراه خود حدود ۱۶.۴ درصد از این بازار را از آن خود کند. این در حالی است که نزدیک‌ترین رقبای سپ در این بازار سهمی کمتر از ۷ درصد دارند.
موسسه آی دی سی در گزارش خود دو بازار مدیریت ابزارهای همراه (MDM) و مدیریت نرم افزارهای همراه (MAM) را با هم ترکیب کرده و آن را بازار مدیریت کسب و کارهای همراه نامیده است.
در گزارش آی دی سی راهکارهای شرکت سپ در این بازار مورد بررسی قرار گرفته و تفاوت‌های آن با راهکارهای عرضه شده از سوی رقبای این شرکت برجسته شده است. یکپارچگی با ابزار تجاری BusinessObjects که برای تجزیه و تحلیل داده‌های جمع آوری شده به کار می‌رود، قابلیت ارتقا در صد‌ها هزار ابزار همراه مورد استفاده در کسب و کار‌ها، انعطاف پذیری، استفاده از خدمات پردازش ابری و پشتیبانی از خدمات رمزنگاری نامتقارن سامسونگ (SAFE API) در ابزارهای اندرویدی و غیره از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های متمایزکننده راهکارهای شرکت سپ در این بازار برشمرده شده است.
رئیس واحد راهکارهای همراه شرکت سپ در این باره نیز گفته است: پیشگامی ما در بازار راهکارهای همراه به خاطر تعهدی است که برای ارائه بهترین راهکار‌ها به ۱۹۵ هزار مشتری خود داریم.